Wpis z mikrobloga

  • 2556
Jako że ja już nie skorzystam, robię #rozdajo 3 zaproszeń do #kfc Każde zaproszenie upoważnienia do darmowego odbioru zestawu wymienionego na zaproszeniu, ważność do końca 2019r. Także zapraszam każdego kto nie trawi karpia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Losowanie jutro, nie wiem o której, ale do końca dnia będzie. Wysyłka do wybranego paczkomatu na mój koszt. Zasady wg tradycji, plusujesz jesteś w grze, zielonki nie biorą udziału.
szuineg - Jako że ja już nie skorzystam, robię #rozdajo 3 zaproszeń do #kfc Każde zap...

źródło: comment_vWRrr4ykeU8HongGUpKdlY1j8z5ZiXsD.jpg

Pobierz
  • 23
@szuineg: Kiedys dostałem takie zaproszenia i za kazdym razem jak ich uzywalem to widzialem, z jestem traktowany inaczej. Kierowniczka mi przyniosla zamowienie do stolika poza kolejnoscia, kasjerka jak je zobaczyla to spojrzala na menadzerke i to ona zaczela mnie obslugiwac i ogolnie jakos bardzo sie przykladali do pracy. Taka karta pulapka :)
Moja różowa z mięsa je tylko ryby i kurczaki i od jakiegoś czasu męczy mnie o zabranie na kolację, a ja żuk gnojak z budowy wracając zawsze muszę gotować wieczorem na dwa dni. Człeniu daj mi jeden wolny wieczór od stania przy garach.