Wpis z mikrobloga

@MosznaPlonie: Dotychczas przy wybieraniu kierowałem się flakonem i zawsze trafiałem w swój gust :) Tutaj flakon mi się podoba wiec może i tym razem bedzie to udany zakup.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MosznaPlonie: Dotychczas przy wybieraniu kierowałem się flakonem i zawsze trafiałem w swój gust :) Tutaj flakon mi się podoba wiec może i tym razem bedzie to udany zakup.

@wojna: Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme L'Eau Electrique
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomTailor100: bo większość jutuberow ferfumowych się nim zachwyca jako mocno komplementowany. Przejrzałem jakoś na szybko 3 4 filmy z top 10 komplemenyowanymi zapachami i wszędzie był.
@adekad: Czy mają te filmy 300 mln wyświetleń ? Na ilość spotykanego tego właśnie zapachu, ilość odsłon musiałaby być niewyobrażalnie wielka. Rynek perfumowo-youtubowy jest mocno wąski i sterylny. Przeciętny zjadacz chleba nie tylko nie wie, że ktoś może mieć kanał na youtube o perfumach, ale kiedy słyszy, że ktoś interesuje się perfumami pyta, ale jak ? Nawet nieironicznie, po prostu dopiero jak wyjaśnię zaczynają rozumieć, że to jest jak z winami
@TomTailor100 ten zapach jest po prostu świetnie skonstruowany, aby trafić w nos przeciętnego odbiorcy i ma świetne parametry. Testowałem odbiór na sporej próbce osób, mimo że sam zapachu nie lubię, to reakcje są w 90% zachwytem lub propsem.

@adekad w jego kwestii marketing jest drugorzędny, aczkolwiek istotny w popycie. Youtuberzy to promil w zasięgu i sprzedaży.

@wojna kup Cyrus Writer za 50 zł, zapach jest praktycznie identyczny. Dior nie jest warty takiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wojna: Ja mam i mi się podoba, używam jako jednego z zapachów na co dzień - jest bardzo przyjemny i podoba się otoczeniu. Hejtowany za popularność i bycie bezpiecznym mainstreamem, za to że popularność przewyższa 'genialnosc' tego zapachu itp. Ja mam wywalone na to, nie jest genialny ale bardzo spoko i polecam 8/10. Tego tańszego klona nie wąchalem.
Żona mi kupiła jakiś czas temu. Mi się bardzo podoba. A ona sama każe mi się tylko nim pryskac i świruje jak nim pachne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wojna: ja myślę że jak lasce się podobasz to jej będzie podobał się zapach spod twojej pachy, perfumy w sumie to takie oszustwo jak twój naturalny zapach jest średni to się kamiflujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojna:
"Hurr durr dziadostwo - kup toma forda oud wood to zobaczysz jak można fajnie cuchnąć"

Kuźwa. Dlaczego perfumiarze tak go hejtują to nie mam pojęcia. Noszę na co dzień i KAŻDA dupa go komplementuje. SRSLY każda.
Mnie podoba się za paramety nie do pobicia i to, że rano nie jestem lawendą, w południe cukierkiem, a na wieczór spalenizną. Od rana do wieczora jesteś tym samym (fakt, nieco syntetycznym) trochę przyprawowcem,