Wpis z mikrobloga

Znacie jakiegoś mechanika w Warszawa w okolicach włoch/ochota który zna się na oplach i ma w miarę przystępne ceny ? Pacjent to Opel Signum 1.8 140km (z18xer) b+g. Mam problem z błędem p0302 czyli wypadanie zapłonu w drugim cylindrze. Auto wchodzi w tryb awaryjny, kultura pracy silnika staje się okropna. Prawdopodobnie może to też być cała cewka do wymiany, świece etc. Mam jeszcze parę innych rzeczy w nim do zrobienia. Polecicie coś ? Wolałbym takiego mechanika, który ma doświadczenie i w sumie to specjalizuje się w tych silnikach, bo już swoje wcześniej zapłaciłem za zgadywanki mechaników niestety... Ktoś orientuje się też jakby to cenowo wyglądało ?
#warszawa #mechanikasamochodowa #ochota #opel #samochody
  • 7
@tazoo8: Mam taką teorię, że jak silnik się zagrzewał i włączał się gaz to wtedy auto wchodziło w tryb awaryjny. Pojeździłem trochę na benzynie dookoła osiedla żeby trochę rozgrzać auto ale błąd nie wyskoczył. Dalej nie chciałem jechać żeby mi gdzieś nie stanął i żebym po lawete nie musiał dzwonić. Auto mam niecały rok, świece niewymieniane.
@modzelem: dzięki, ale szukam czegoś bliżej, niestety mieszkając przy okęciu mam trochę daleko.