Wpis z mikrobloga

Przedświąteczne #rozdajo, do wygrania wydruk mgławicy Nosacz w metalowej ramce o rozmiarach 40x60 cm. Fotka do obejrzenia również w tym wpisie.
To i więcej moich zdjęć jest dostępne na stronie https://artuniverse.pl - zapraszam do zakupów :-)
Losowanie zwycięzcy jutro o 12:00.

Jak co dwa tygodnie zapraszam również na Twitcha na prezentację obróbki astrofotografii, start tradycyjnie o godzinie 22:00. Na dzisiaj zaplanowałem omówienie techniki fotografowania i obróbki obiektów głębokiego nieba.

#namrabcontent / Instagram <- zapraszam do obserwowania
Playlista z poprzednimi warsztatami astrofoto

#astronomia #astrofoto #kosmos #fotografia #tworczoscwlasna
namrab - Przedświąteczne #rozdajo, do wygrania wydruk mgławicy Nosacz w metalowej ram...

źródło: comment_GWVhpbRmn10z4SKbJHF9VJaB3lTu2cNL.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@namrab: Świetna sprawa! Rozglądałem się ostatnio za wersją "Pale Blue Dot" z fajnie wklejonym cytatem Sagana, ale chyba jednak sobie sprezentuję coś od Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@namrab hej, a te tutoriale to masz może nagrane? Czy były tylko live? Mam teraz a7s i będę zagłębiać się w szerokie kadry astrofoto + timelapse. :)
  • Odpowiedz
@mactrix: Procedura taka sama jak przy lustrze, tryb manualny, ISO, reguła 500 i jedziesz, statyw no i jak chcesz się zająć to prowadzenie paralaktyczne :) Wtedy wyjdą ci nieporuszone, zdjęcia w formacie RAW i program do stackowania, udają się pojedyńcze klatki krajobrazowe
  • Odpowiedz