Wpis z mikrobloga

- Fakt, że fizycznie atrakcyjne osoby "zgarniają większość ruchu", jest ogromnym problemem nie tylko dla użytkowników, ale również dla twórców aplikacji. Zależy nam przecież, aby każdy miał szansę znaleźć dzięki serwisowi potencjalnego partnera lub przyjaciela. Sytuacja, w której do atrakcyjnych fizycznie użytkowników trafia najwięcej propozycji zawarcia znajomości, nie jest dobra dla nikogo - twierdzi Adam Łabędzki i tłumaczy: - Mężczyźni masowo wysyłający pięknej kobiecie wiadomości z ogromnym prawdopodobieństwem zostaną odrzuceni, bo wybierze ona tylko jednego lub kilku, z którymi będzie chciała kontynuować znajomość. Kobiety zaś mogą poczuć się osaczone, nagabywane czy wręcz molestowane.Dlatego jednym z najsilniejszych trendów e-datingu jest oddanie władzy kobietom. To one decydują, czy dany mężczyzna może się do nich zalecać, wysłać wiadomość. Jest to też jeden z bardzo pozytywnych skutków ruchu #metoo.


Źrodło: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25528554,milosc-klamstwa-i-internet-jak-rozwoj-technologii-zmienil.html

Czy komuś się aby sufit na łeb nie spadł ?

#p0lka #tinder #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazfeministek #metoo #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 13
@Kjedne: Prawda jest taka że jak ktoś jest #!$%@?ą to Tinder mu też nie pomoże. Jak jesteś nieatrakcyjnym facetem to po co wysyła jakieś serduszka do dziewczyn które wyglądają jak top modelki? Przecież to proszenie się o porażkę. Z tych narzędzi trzeba umieć korzystać żeby się nie pogrążać całkowicie. Ja sam korzystam z tych aplikacji,z twarzy jestem dosyć średni ale mam fajną sylwetkę bo ćwiczę na siłowni systematycznie i ogólnie dbam
@Kjedne: Czy jeżeli twórca aplikacji, aż tak pluje na mało atrakcyjnych mężczyzn, że uznaje za racjonalne nazywanie niepożądanej przez kobietę próby nawiązania z nią relacji przez nieatrakcyjnego faceta molestowaniem, to czy jako mężczyzna mam prawo dać plaska w ryj brzydkiej koleżance, która w ramach zalotów np. obejmie mnie bez mojej werbalnej zgody i sprowadzi na mnie dyskomfort? XD
@Kjedne: Paradoks rozwoju cywilizacyjnego, który mając gdzieś tam założenie demokratyzacji (w sumie często rozumianej jako umasowienie w celu maksymalizacji zysków) w pewnym sensie doprowadza do jakiejś nowej wersji hierarchizacji społeczeństwa, czy też nowej wersji poligamii.