Wpis z mikrobloga

@szyy: mam ogromny sentyment do Rybnika, to moje ulubione miasto. Pewnie dlatego, że chodziłem tam do szkoły średniej i fajne wspomnienia. Co roku widzę się tam z kumplem i robimy zakupy świąteczne, taka tradycja, a i mam blisko. Jutro jeszcze planuję się przejechać żeby poczuć klimacik no i może w tej atmosferze jakaś panna pomoże mi w wyborze prezentu na ostatnią chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szyy: brak patoli? To my chyba w dwóch różnych Rybnikach żyjemy. Praktycznie pod każdym marketem żule nachalnie żebrające o hajs. Zarówno starzy jak i młodzi ludzie, a teksty o tym jak to komuś zabrakło paliwa w aucie albo rodzina zastępcza go wyrzuciła z domu znam na pamięć. Auchan, Kaufland, Carrefour, o Tesco przy parku tematycznym, McDonald's obok DKM-u czy samym runku nie wspominając. Jeśli jeszcze Ci mało to wystarczy poczekać na
  • Odpowiedz
@avangarda: na Brudnioka nigdy nie powinno być dwóch pasów, to powinna być lokalna uliczka dla mieszkających w pobliżu, a nie wylot z centrum. Można dosłownie fragment dalej przejechać Rudzką i tam są dwa pasy w stronę wyjazdu z miasta.

Jeśli przeszkadzają ci banki i apteki to proponuję zamiast zamawiać na Allegro i Amazonie albo kupować w Biedronce chodzić po mieście i kupować u lokalnych sprzedawców. Ten wysyp banków i aptek nie
  • Odpowiedz
@szyy: brak patoli? To my chyba w dwóch różnych Rybnikach żyjemy. Praktycznie pod każdym marketem żule nachalnie żebrające o hajs. Zarówno starzy jak i młodzi ludzie, a teksty o tym jak to komuś zabrakło paliwa w aucie albo rodzina zastępcza go wyrzuciła z domu znam na pamięć. Auchan, Kaufland, Carrefour, o Tesco przy parku tematycznym, McDonald's obok DKM-u czy samym runku nie wspominając. Jeśli jeszcze Ci mało to wystarczy poczekać na
  • Odpowiedz
@avangarda: otworzą zaraz drogę Pszczyna-Racibórz to się poprawi zdecydowanie dojazd do A1. Zostanie jeszcze ten ważniejszy w stronę reszty Polski, jak wyremontują Mikołowską trochę się poprawi, ale w dalszym ciągu będzie punkt krytyczny na Paruszowcu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pas-ze-mna-owce co do zieleni to masz racje, raciborz bije rybnik na glowe parkiem Roth i tym drugim. Szkoda tylko ze to wszystko fajnie wyglada na wiosne i lato. Co do pracy to poza eko chyba zbytnich perspektyw nie ma, swoja droga orientujesz sie ile oni tam wyciagaja z jezykiem niemieckim ?:>
  • Odpowiedz
@Irekpodeszwa: Racibórz i zieleń xD Park Rotha jest jedynym z nielicznych uporządkowanych (lecz nieciekawych) parków w Raciborzu, z kolei Rybnik ma do zaoferowania kilka ciekawych i porządnych przestrzeni zielonych jak park tematyczny, mini park nad nacyną, skwer POW, plac teatralny/plac wolności przed teatrem oraz kilkanaście parków pokroju parku Rotha jak park przy chrobrego, park na górce czy park Wieniawskiego. Wiem, że ze względu na rozmiary Racibórz nie ma właściwie startu do
  • Odpowiedz
Moze nie specjalnie czarujacy ale ciagle zaskakuje i sie rozwija a moja banda swirow i cala reszta najlepszych ludzi ktorzy tu mieszkaja to moja rodzina i wszystko co mam. Pozdrawiam miras trzymaj sie z fartem
  • Odpowiedz