Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@TatoAktywny ponad 1.80 m. Może nie widać tego na szybko zrobionym zdjęciu ale ta ostatnia półka to dobre 2.5 metra nad podłogą. To są półki przy ścianie i w tym markecie są dosyć wysokie.
  • Odpowiedz
@kepak: taki uj , taka sama sytuacja wczoraj kobita zachciała sobie laysow o smaku jakichś żeberek i poszła sobie sama . Zaraz dzwoni żebym przyszedł bo jakiś idiota powkładał je za wysoko . No i samemu miałem problem z wyciągnięciem paczki bo nie stały przy samej krawędzi ... 1,85m to chyba Nie taki konus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kepak: Nie mam oporów żeby przy innych ludziach 2 razy podskoczyć żeby dosięgnąć dwóch paczek. Tak, te wysokie półki to #!$%@? pomysł, ale jeżeli nie ma się obcasów to jak lekko podskoczysz to dasz radę je chipsy złapać
  • Odpowiedz
@kepak Ciężko poprosić kogoś wyższego? Kiedyś jakiś dzieciak nie mógł czegoś dosięgnąć, to grzecznie poprosił mnie o pomoc i mu podałem. To nie wstyd prosić o coś takiego, zwłaszcza w takim sklepie gdzie towar układany jest wysoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kepak: żeby były na 2,5m to by półki musiały mieć z 40cm, a mają na pewno mniej.

Przyznaj się że karzeł jesteś XD
Mając 180cm bez problemu można by coś wziąć z 2,5m z lekkim skokiem najwyżej. A tutaj pewnie nawet 220cm nie ma
  • Odpowiedz
@PROponujek kiedys tak do 10 minut stalam w Ikei i czekalam na kogos odpowiednio wysokiego, zeby mi zdjal poduszke. Przechodzili akurat sami tacy przecietni, normalni ludzie (zero obslugi) i nie chcialam tez takiego "skompromitowac", ze tez nie siegnie. Jak juz przechodzil odpowiednio (na oko wysoki) to jego #!$%@? rozowy pasek rzucila mu sie na reke, zeby go odciagnac od pomocy, bo to nie jego zadanie i zeby nie podchodzil.

  • Odpowiedz
@kepak: wtedy #!$%@? najmniej winną osobę, czyli pracownika który musi dymać z drabiną/stołkiem czy cholera wi co oni używają aby Ci ściągnął. I to nie jest winny producent maczug tylko sklep który wstawia tak wysokie regały. Dodatkowo macza w tym wszystkim dyrektor danego marketu nakazując pracownikom najdroższe produkty układać na wysokości oczu - kupujemy oczami produkty których w danym momencie nie potrzebujemy.

I zaraz się zlecą krzykacze że trzeba było rosnąć
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: byłeś kiedyś w Auchanie? Czy zaprzestałeś zakupy na Biedronce gdzie półki są niskie, a większość rzeczy stoi na paletach? Regały w auchanie mają lekko ponad 2m wysokości co dla wielu jest problemem. No ale to ma swój cel - klient kupuje oczami, więc najdroższe produkty ustawiane są na ich wysokości czyli między 165 a 180. Zresztą producenci płacą im za lokalizację produktów - tak, sklep nie tylko zarabia na marży
  • Odpowiedz
Po Świętach aż się wybiorę do oszołoma aby zmierzyć te regały, bo aż serio mnie nurtuje ta zagwostka z wysokością. No ale dam sobie rękę uciąć że jest bliżej 2.5 niż 2
  • Odpowiedz