Wpis z mikrobloga

Spełnia się dokładnie co pisałem: Konon już sra w majty, spada zainteresowanie to i sam ze sobą podupada i nie cwaniakuje. Telefony do Majora wykonywane na siłę byle tylko go sciągnąć "zjadłem twoje grzyby/ 4 wezwania na ciebie czekaja (których sam jest prowodyrem)/ nie mam zadnych pieniedzy/ nie mam nic do jedzenia". Mońka sama to skomentowała, ze dzwoni bo siedzi sam jak gruby kundel. Powtarzam raz jeszcze niedowiarkom ( i tym co tak srali ze Konon odżył i jest nowym człowiekiem)- bez zainteresowania Fiodora, Oszczano i innych latexów Knur siedzi na #!$%@? i płacze, depresja, 4 sciany go zjadają i tęskni jak #!$%@? za Strusiem. Jak Fiodor grubasa nie nakreci na ofensywe telefoniczną to ten wraca do swojego fatalnego stanu psychicznego i pod pozorem załatwiania spraw dzwoni i prosi się o przyjazd. Dziękuję za uwagę.
#kononowicz #majorsuchodolski #szkolna17 #major #patostreamy
vauecki - Spełnia się dokładnie co pisałem: Konon już sra w majty, spada zainteresowa...

źródło: comment_7bn7dUElqoM4QqT09AL9YQkDgVz7kY9i.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@vauecki:
Od kiedy majora nie ma w Belwederze, powstaly jedne z najlepszych materialow 2019. Konon blaznuje, bo chce sciagnac monike do Bialegostoku i wycyganic jeszcze pare zl, a Lalusia uwiezic w obrozy. Poza tym jest Boze Narodzenie, siedzi sam, wiec mu odbija i ich zaczepia. Swieta szybko mina, na Szkolna znow zawitaja widzowie, menel , fiodor, Pati , Niemiecki i inni. Prezydent sie czyms zajmie, moze Niemiecki sprowadzi mu jakiegos menela
  • Odpowiedz
@vauecki: Kononowicz potrafi wysłać donos na meksyka albo kargula za paczkę z gownem, major ma tylko wtedy oglądalność jak drze mordę na konona

Znamienne że z 5 najpopularniejszych materiałów na kanale suchego 4 mają "konon" w tytule a w piątym prezydent jest na miniaturce
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Zgadzam się ze jedna z lepszych zwrotów akcji i jedne z lepszych filmów, które były dobre jak były swieze. Beka schodzi, temat wyczerpany i kończy się na tym, że Konon nie ma zadnego interesu zeby sciagac Mońkę i Szczura a jednak zgarnia ich bo jest sam a robi to dzwoniąc poza swoimi lajtami/ filmami, bo wtedy jest dla beczki podpuszczany przez redaktorów a ze jest na to podatny to łyka
  • Odpowiedz
@schinesghe: Nie zrozumiałeś wpisu. Nie wiem czy jest sens tłumaczyć ale spróbuję: Reszta bez konona nie istnieje co nie oznacza, że Knur jest kingiem i (jak to paru na tagu wspomniało) poradzi sobie bez nich (stricte Strusia). Jest podstawą w uniwersum ale sam nie da sobie rady i zapłacze się z tęsknoty co juz nie raz potwierdził.
  • Odpowiedz
@vauecki:
Niestety, to prawda. Konon to najslabsze ogniwo planu pozbycia sie szczura z Belwederu. Nie dosc, ze go kocha, to jest podatny na jego sztuczki psychologiczne (dziwnie sie czuje , piszac cos takiego o majorze), manipulacje i przekupstwa kasa na paliwo do Asterki, obiadkami z Zodiaku itp
  • Odpowiedz