Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
@KierownikChoroszczy pracowalem w zakladzie gdzie jakieś 80% ludzi to byly kobiety w jej wieku. Ubustwianie szefa ktory placi ci drobne i wyscigi która wiecej bedzie pracowala w weekendy były na porzadku dziennym xD

@Old_gamer1988 nic nie #!$%@?. Rozdziel doswiadczenie od lat pracy, nikt ci nie zaplaci więcej za to ze siedzisz na jednym stanowisku x lat. Placi sie za wiedzę jaka pracownik ma. Jak bym byl na miejscu jek pracodawcy mial takie
@Canova: ta to idz pracowac w sektorze kolejowym albo lotniczym, niby jako np. Kontroler lotu albo jako dyspozytor gdzie masz anansowac ? Nie madz takiego stanowiska jak kurva nie wiem , starszy dyspozytor xD a robota odpowiedzialana w #!$%@? a płacą grosze niby jwst pare firm prywatnych ktore daja niewiele ale trochę więcej ale one sie pojawiaja i znikaja jak grzyby po deszczu
via Android
  • 5
@mogewszystko100 ja #!$%@? to jak sobie wybierasz zawód dyspozytora to sie licz z konsekwencjami. Ja #!$%@? chyba każdy normalnych czlowiek robi jakis research rynku pracy zanim sobie pójdzie odbebnic x lat nauki pod dane stanowisko.

A Grażka raczej na 99% nawet nie ma matury i z ulicy weszla do banku robiac za okienkiem i jest zdziwiona ze w robocie z zerowym progiem wejścia ma gowno nie zarobki.
@Canova: wiesz ja się pojawilem w tym sektorze nie z miłości a przypadkiem ale mi się spodobało, natomiast nie wiedziałem że ten segment jest regulowany odgórnie i ogolnie to gówno sie dowiesz bo za ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa masz paragraf, wyobraź sobie ze nawet nie mozesz zrobić zdjecia grafiku na własny użytek;) i ogolnie to nie jest tak że się jest #!$%@?, praca fajna ciekawa, daje poczucie odpowiedzialność o tego że coś
via Android
  • 1
@mogewszystko100 ohoho wchodzi polityka, czekaj zapne pasy xD

To zmień ta robotę, pójdziemy na studia lub zrób jakieś kursy i startuj tam gdzie lepiej płacą chyba nikt ci głowy nie utnie.

ja sie pojawilem w tym sektorze nie z miłości a przypadkiem


I co w zwiazku z tym to maja ci wiecej zaplacic? Bo nie rozumiem
@mogewszystko100: jesteś dzbanem, który pewnie na przerwach z januszkami w pracy #!$%@?:
- Andżej, bez nas to by kurła wszystkie te pociągi staneli i by świat nie istnioł!
- a żebyś Wiesiek wiedzioł, człowiek serce oddoł tej robocie, a nikt nie docenio

A wyobraź sobie, że jakaś julka wrzuca sobie sponsowane foto na insta z tipsami, zegarkiem, tandetną biżuterią i za to jedno zdjęcie potrafi wyciągnąć więcej niż Ty na cały
via Android
  • 1
@Loudgun male miasta to hospicja dla starych dziadów. Jak nie masz starego lokalnego bossa ktory pije wódkę z lokalna elita to jesteś i będziesz #!$%@? za minimalna. Dlatego każdy kto nie chce w tym gnić ucieka
@Loudgun: Wszystko co napisałeś było łatwe do zrozumienia. Niestety p0laczki to jest dno i coraz bardziej się o tym przekonuje. Ludzie bez ambicji, bez wykształcenia, bez jakiekolwiek chęci do zmienienia czegoś w swoim życiu ale za najgorszych uważam tych co panoszą się jak paw przeświadczeni o swojej zajebistości. Najgorszy sort człowieka a bo ja pracuje za 4k a ty za 3 xD ikste siedź se w tym guwnianym mieście. Taka kategoria