Wpis z mikrobloga

@gorzki99: Nie wiem. Mi to wyskoczyło tylko i wyłącznie poruszając się na stronie wykop. Ja także używam antywirusa, regularnie skanuje kompa spybotem, malwarebytes anti-malware oraz nie wchodzę nigdy na żadne podejrzane stronki. Co więcej pisałam pracę licencjacką o cyberbezpieczeństwie więc ogólnie nie trafiłeś. Nie wiem czemu Tobie to nie wyskakuje.
więcej pisałam pracę licencjacką o cyberbezpieczeństwie więc ogólnie nie trafiłeś


@lady_katarina: o kurcze masz mnie... napisanie pracy czyni "niepodatnym"-szacun
a tak na serio to sorki za "szpile" ale: ja nie skanuje kompa zadnymi "anti-malwere" czy innymi takimi, wchodze na "strony dla doroslych" (legalne ale mozna sie spierac co do tego czy takie nieinfekcyjne)
NIE NAPISALEM zadnej pracy o cyberbezpieczenstwie a jedyny spam ktory widze to jak wejde na wykop z telefonu
@gorzki99: Chodzi mi tylko o to, że nie sądzę, że jestem osobą, której można zarzucić nieprzemyślane korzystanie z kompa/internetu. Co do tego, że żaden spam Ci nigdy nigdzie nie wyskakuje, to tak jak napisałam wcześniej, mnie od wielu lat też nie, oprócz dzisiaj i to tylko korzystając z wykopu. Skanuję jeszcze z ciekawości kompa, zobaczymy czy coś wyskoczy, jak coś to dam znać
@lady_katarina: ok chociaz mysle ze nic nie wyskoczy :)
ogolnie to na kompach sie znam wcale :P jak mam jakis "problem" to pytam kumpla (np teraz chce zrobic tak zeby mi sie synchronizowal jeden katalog ze sluzbowego lapka z prywatnym-czyli cos co zrobie w robocie z automatu ladowalo na prywatnym-nie wiem jak to zrobic ale kumpel mowi ze sie da i mi to ogarnie)
ale wydaje mi sie ze o ile
@gorzki99: Może ludzie od niebezpiecznika albo @ZaufanaTrzeciaStrona na to zerkną, bądź ktoś z wykopu (w co wątpię) i coś się wyjaśni. Ja też na tyle się nie znam, żeby choć trochę mieć pojęcie co może być przyczyną xd Byle by się nikt nie nabrał, nie wiem co tam dalej na tej stronce jest, czy tylko dane zbierają czy jakieś wyłudzenie kasy też jest.
Na razie malwarebytes stwierdził, że jest zero zagrożeń,