Wpis z mikrobloga

4’

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

mapka

*

-Co z nim zrobimy?
-Nie wiem.
-Ja to bym mu połamał wszystkie palce, a potem zdjął skalp.

*

Przesłuchanie schwytanego Otto Adlersauge. Gracze mogą zadawać pytania uwięzionemu. To czy na nie odpowie, zależy od posiadanej sławy, podejścia do przesłuchiwanego, talentu totemicznego i innych losowych czynników.

Ostatecznie o losie więźnia powinien zdecydować wódz, choć wiemy, że już nie raz zdarzały się samowolki.

#kilofyirewolwery
Akumulat - 4’

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań ...

źródło: comment_VAIpmoiL2uEb6WxfdnP8d2s6zFADolLl.jpg

Pobierz
  • 20
- jak wyglądają fortyfikacji osady
- ile jest wejść?
- ilu ludzi jej pilnuje?
- czy to prawda, że szeryf ma gatlinga?
- co to jest gatlinga?
Otto siedział otoczony Indianami zasypującymi go pytaniami w niezrozumiałym dla niego języku nerwowo jęcząc z kneblem w ustach. Wszystkiemu przyglądał się ze skupioną miną Waleczny Jastrząb Spadający na Swoich Wrogów Znienacka. Myślę, że trzeba zacząć od wyjęcia mu tej szmaty z ust. Może zielarze mają
Spizgany Renifer

Siedzi, popalając fajkę i głaszcząc zjaranego Dziobaka Boba. Mógłby zadać wiele pytań, ale jedna rzecz mu nie dawała spokoju. Szamani nie znali odpowiedzi, transy i rozmowy z duchowymi przewodnikami nie rozwiewały wątpliwości, ale musiał to wiedzieć. Słyszał wiele, że nauka i wiedza kolonistów poszła dość daleko od czasu, gdy został członkiem plemienia. W końcu nie wytrzymał. Nieśmiało podniósł rękę i zadał pytanie:

- Dlaczego kukurydza wychodzi w takiej samej postaci,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ZdenerwowanyBialorusin: porażka
Ha tfu!
@Gregua: sukces
Miasto otoczone jest wysoką palisadą, są dwie bramy od wschodu i zachodu. Na palisadzie są wartownicy, ale nie wiem ilu.
@Gdanio: porażka
Goń sie wonsie
@Rinne: Otto nie rozumie mowy martwych
@Onde: sukces
Żeby strawić kukurydzę trzeba przynajmniej 3 albo 4 próby. Spróbuj wyskrobać kukurydzę, która już raz przeleciała i zjeść ją jeszcze raz. Zaufaj mi, w końcu się uda.
@
Wilczarz z daleka przyglądał się przesłuchiwaniu. Chyba pora pokazać współplemieńcom jak to się robi u niego w wiosce. Jak to robią Obłąkane Czerepy.

Wilczarz ścisnął mocniej nóż i nachylił się nad Otto. Mówił powoli żeby jeniec zrozumiał każde słowo.
- Wiesz blada twarzo, jest taki skrawek ciała - wyszeptał mu do ucha - między klejnotami rodowymi i dupą. Nie można go nawet obejrzeć, chyba że człowiek jest jakimś cyrkowcem albo przejawia sprzeczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zeroskilla: sukces
Nie wiem ilu jest kawalerzystów, cały pułk czy tam armia, nie znam się na militariach. Trzymają konie w swoich koszarach w mieście.
@Legzday: sukces
Armia jest tylko w Fort Louis, ale istnieje jeszcze kilka osad. Tą w potoku Kozinka już zniszczyliscie, jest jeszcze nad jeziorem Chad, są pola uprawne na południu i jest kopalnia złota wewnątrz Szczytu Fortuny i jeszcze tartak na zachód of Fortu.
Szeryf i generał
@Akumulat

Krzywy Flet, Potężny Puzon

- Witam szanownego pana białego najeźdźcę. Zadam ci proste pytanie: jak najłatwiej dostać się do waszej siedziby? Taki przystojniak na pewno nie raz musiał się wymykać po nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)