Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania strzykawek i innych rzeczy do grzania dla opiowrakow i innych koneserów. Po co udawać, ze problemu nie ma, skoro ludzie tak czy siak będą ćpali, wiec można im sprzedać nowy sprzecior za grosze.
Ostatnio w ogóle była akcja u mnie w mieście, ze przychodziło się do specjalnego punktu w centrum, ze starym sprzętem, a w zamian dawali cały zestaw do grzania. Jak znajdę fotę, to wrzucę w komentarzach.
Pozdrowionka.
#niemcy #narkotykizawszespoko #opiowraki #opiaty
Pobierz k.....w - Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania st...
źródło: comment_K03zmax70QnPqCzHFrM8gU4JpOSSLC6q.jpg
  • 37
@komukatiw: Służba zdrowia ogólnie u nas jest #!$%@?. Mój brat był w szpita po rekonstrukcji łokcia to opowiadał mi że raz gościu wył z bólu przez ok. 20 min bo leki przestały działać, poszedł do dyżurki po pielęgniarki. Wchodzi a tamte głupie #!$%@? grają sb na telefonie. Wszystkie dzwonki dzwonią a te grają. IKS #!$%@? DE. Chlew obsmarowany gównem.
To jest patologia w Polsce, że idąc do apteki i mówiąc dokładny rozmiar starsza aptekara spod byka się patrzy i pyta "a do czego ta strzykawka będzie użyta". Już miałem dwie takie dyskusje. Raz już zrobiłem przy ludziach wykład, czy tez dopytuje po co ktoś prezerwatywy kupuje i jak będzie używać. Na koniec podsumowałem, że będę naprawiać drukarkę i potrzebna mi strzykawka a to, że miał miałem bluzę z kapturem to że
@komukatiw: w niektorych miejscach stoja tez takie przyczepy kempingowe w ktorych sprzedaja sprzet do grzania za kilka centow, opatruja rany i podaja metadon jak cpun jest w sytuacji kryzysowej, i to jest zajebiste rozwiazanie
@spokojnyinformatyk: Ja bym narkomanów nawet do więzienia nie wsadzał, tylko gdy już stwarzają zagrożenie dla innych wysyłał na roboty przymusowe. Po co Ci narkomani w społeczeństwie tak naprawdę ?

Narkomani są nimi raczej z własnego wyboru. Nie sądzę, żeby jakiś osiedlowy diler ganiał dzieci i wstrzykiwał im narkotyki żeby zyskać nowych klientów. Szczerze też wątpię, aby pójście w dragi było pierwszą złą decyzją takiej osoby - to raczej wisienka na torcie
@komukatiw: przecież u nas też kiedyś się rozdawało ćpunom strzykawki. W Polece problem heroiny jest już dużo mniejszy niż kiedyś ale pewnie dalej gdzieś mogą dostać strzykawki za darmo..