Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania strzykawek i innych rzeczy do grzania dla opiowrakow i innych koneserów. Po co udawać, ze problemu nie ma, skoro ludzie tak czy siak będą ćpali, wiec można im sprzedać nowy sprzecior za grosze.
Ostatnio w ogóle była akcja u mnie w mieście, ze przychodziło się do specjalnego punktu w centrum, ze starym sprzętem, a w zamian dawali cały zestaw do grzania. Jak znajdę fotę, to wrzucę w komentarzach.
Pozdrowionka.
#niemcy #narkotykizawszespoko #opiowraki #opiaty
Pobierz k.....w - Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania st...
źródło: comment_K03zmax70QnPqCzHFrM8gU4JpOSSLC6q.jpg
  • 37
Po co udawać, ze problemu nie ma, skoro ludzie tak czy siak będą ćpali, wiec można im sprzedać nowy sprzecior za grosze


@komukatiw: jasne, następnym krokiem niech będzie rządowy program "złoty strzał" po co mają ludzi okradać by zdobyć narkotyki, niech im rząd zapewni towar prima sort!
@squ6d:

A problem nie jest w tym, że jak ktoś już grzeje to w więcej osób i wszyscy z tej samej lecą mieszając z własną krwią, żeby lepiej kopało?

Skąd Ty wziąłeś taki urban ledżend? xD
@SuperTimor435: @CyfrowyD: XD. Jesteśmy państwem obywatelskim, które w założeniu polega na wzajemnej pomocy. Dużą część z tych ludzi da się odratować. Patrz Szwajcaria, tam problem z herą był ogromny, ale uruchomiono programy pomocy i 7/10 "parszywych narkomanów" uratowano. Ba! Stali się wzorowy i obywatelami z pracą, mieszkaniem itd.

Kwestia dawania na to publicznych pieniędzy też jest do rozwiązania. Pomoc mogliby oferować np. Studenci psychologii, wolontariusze etc. Można by było nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po co udawać, ze problemu nie ma, skoro ludzie tak czy siak będą ćpali, wiec można im sprzedać nowy sprzecior za grosze.

@komukatiw: Równie dobrze możnaby zostawiać w domu otwarte drzwi dla złodzieja. I tak czy siak się włamie, więc po co mu utrudniać życie jakimiś zamkami czy alarmami.
bo sami nie wiecie czy kiedyś nie będziecie potrzebować takiej pomocy.


@spokojnyinformatyk: To jest to słynne "sama strzykawka mi się wbiła/ samo się wciągnęło" tak? Jak ktoś ma równy sufit to nie sięga po narko.
Równie dobrze możnaby zostawiać w domu otwarte drzwi dla złodzieja. I tak czy siak się włamie, więc po co mu utrudniać życie jakimiś zamkami czy alarmami.


@ibilon: "nie ma automatu ze szczykawkami? a to rzucam here." ( ͡° ͜ʖ ͡°) eh prawaczki, wlasnie dlatego dopuszczenie was do rządów jest tak niebezpieczne.
@tellet: A czy ja w którymś momencie coś takiego stwierdziłem? Nie bronię tego, że ćpają bo była to ich własna decyzja, ale można ich z tego wyciągnąć, ma to mnóstwo plusów np. nie będą napędzać przestępczości. A i jeszcze co do ich nienormalności, zdziwiłbyś się ilu ludzi z "wyższych sfer" ćpa.