Wpis z mikrobloga

@Papux żaden serwer powstający na sampie w ostatnich ~7 latach nie oferował niczego przesadnie ciekawego. To ~15 letnia gra na przestarzałej, nierozwijanej już platformie. Poza ciekawą fabułą, podejściem do graczy, i zaoferowaniem zwyczajnej stabilności - ciężko zaserwować graczom coś niesamowitego.
@mk27x: Masz rację, jednak z platformy MTA da się jeszcze coś wycisnąć pod względem technicznym. Ja zwracam uwagę przede wszystkim na kwestie tak zwanego „poziomu” serwera. A coś co jest tworzone przez byłą ekipę misiakowni nie jest w stanie sprostać wymaganiom doświadczonych graczy. Tak naprawdę oprócz devgaming nie ma żadnego innego serwera, który trzyma rozgrywkę na zadowalającym poziomie. A byłoby dobrze, gdyby powstała jakaś solidna alternatywa - bo konkurencja nikomu nie
@Papux sam byłem w ekipie "misiakowni", a gram na scenie od 2011. W dzisiejszych czasach tak naprawdę wszędzie można pograć na dobrym lub słabym poziomie. Grałem w sumie na każdym większym serwerze, w tym na opisywanym przez Ciebie devie. Tam też sotkałem się z must winem frakcji porządkowej, a także z wieloma słabymi graczami (głównie w centrum). Community jest za małe na white listy itd. Graczy przybywa mniej i trzeba ich jakoś
@mk27x: siedzę na scenie od 2k8, ostatnio przeglądałem swoje screeny z rozgrywki z różnych serwisów z przestrzeni tych lat i śmiało mogę stwierdzić, że roleplay bardzo zmienił się na lepsze - ludzie w końcu zaczynaja mieć jakąś wiedzę i ma to powoli jakieś ręce i nogi. Tak naprawdę jeszcze niedawno grano wszędzie polskie podwórko, teraz gracze naprawdę starają się odwzorować klimat odgrywanej przez siebie organizacji. Przyszło dużo nowych, młodych graczy i