Wpis z mikrobloga

Witam, W drugiej części Monsterowej wykreślanki jako pierwszy odpada Monster Espresso, który miał 54.22% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiscie wciąż głosujecie na najgorszy smak Monstera.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam, W drugiej części Monsterowej wykreślanki jako pierwszy odpada M...
źródło: comment_EjV8xhGupYJQy4kWrcOyenOJ8aqJGfid.jpg

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SMAK MONSTERA

  • Monster Energy 23.8% (296)
  • Monster Energy 44 29.7% (369)
  • Monster Energy The Doctor 17.6% (219)
  • Monster Juiced MangoLoco 14.2% (177)
  • Monster Juiced Ripper 14.6% (182)

Oddanych głosów: 1243

  • 29
Z komentarzy wiem,
że Monster Biały oraz Monster Mango Loco to najlepsze Monsterki.
Mimo że żadnego nigdy nie piłem, tylko brat poczęstował jakimś - a był za słodki jak na energetyk.

A ankieta jest nic nie warta. Zazwyczaj przegrywają te najpopularniejsze. Jak np. Nutella odpadła jako pierwsza z kremów czekoladowo-orzechowych. Albo że Kielecki do najgorszy ze wszystkich majonezów :D
@rukh: ja Kieleckiego nie lubię, nie smakuje mi i nie rozumiem, jak ludzie go mogą jeść. Ale z drugiej strony #!$%@? mi w dupę, bo każdy może preferować co innego. Może te ankiety pokazują nam co naprawdę woli większość, a nie co nam się wydaje, że woli :P