Wpis z mikrobloga

Ehh trzeba się było postawić rodzicom jak się miało te 15 lat i iść do szkoły jaką się chciało, a tak byłem zmuszony na szkołę i kierunek techniczny którego nie chciałem zawodowych i tak nie zdałem 4 lata zmarnowane na średnie bez technika, a od 2 lat teraz nawet się nie mogę zmobilizować na zaoczne bo jak to mi matka powiedziała na dziennych darmozjada utrzymywać nie będzie chyba się skończy całe życie w januszexie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #edukacja
  • 24
@Variv: rozważam co raz bardziej, ale jednak wolałbym coś więcej niż tylko całe życie na magazynie czy produkcji


@Gandern No od czegos trzeba zacząć.

Jak ci się uda to sobie od razu znajdź lepsza robote. Ale w Polsce to nie jest proste.
@Gandern: Nawet nie myśl o pracy na magazynie czy produkcji. Tam pracują debile, ludzie którzy nie potrafią nawet prostego zdania złożyć zarówno w mowie jak i piśmie. Sam fakt że tu piszesz świadczy o tym że jesteś wyżej w hierarchii od całej rzeszy grażyn i januszów dla których szczytem umiejętności komputerowych jest wysłanie posta na fb. Szanujmy się.
@KrolPrzegrywu: W januszexie na produkcji to ja od roku zasuwam nie socjalizuję się, ale idiotów dużo prawda, jednak gdzieś pracować trzeba jak matka grozi wyrzuceniem z domu bez pracy, tyle że co raz częściej myśli nachodzą to nie jest coś z czego chcę się utrzymywać do końca życia produkcyjni siana nigdy nie zarobią dużego a po to się do pracy chodzi @Xvenowski: wiem też miałeś podobnie jak ja pamiętam jak
@Xvenowski: U mnie nawet na biurowe oferty nie ma tylko produkcja, gastro i kurierka i to 30km dalej w mieście bo moja wichura i okolice to bida i nędza, pójście na bezrobocie imo bez sensu kiedyś siano się skończy trzeba będzie znowu pracować chyba że na czas bezrobocia jakieś kursy najlepiej takie które pozwolą pracować zdalnie bez konieczności interakcji ze społeczeństwem