Wpis z mikrobloga

@saltypretzel: Był xD Został #!$%@? przez Ciri ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jego zabójstwa wiedźminów zostały w książce podważone
@Aerthevizzt: O widzę że robi się tutaj gra o tron XD otóż #!$%@? tam, nie dopowiadajcie sobie historii bo reżyserowie są zbyt tępi/leniwi czy coś na takie akcje
@LibertyPrime: Mam nadzieję że zostaną zjedzeni za to przez fanbase który hardo powstaje patrząc na sprzedasz książek
@kacpervfr: Sporo faktów z książki już mi umknęło po takim czasie, ale zapamiętałem go jako psychola-badassa, który potrafił robić mieczem. On zginął na jeziorze, jak Ciri wyrżnęła bandę Skellena, jeżdżąc na łyżwach, czy w jakimś innym momencie?
@LibertyPrime: Akurat Fringilla jest fajnie zagraną postacią, ale trochę netflixowa propaganda, bo z tego co pamiętam, w książkach nie była ona jakąś znaczącą postacią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kacpervfr: nie no Ciri go zabiła bo tego wymagała fabuła. Zabójstwa wiedźminow były podważone ale było pincet innych fragmentów które kategorycznie przyznawały że Bonhart był prze #!$%@? i mógłby spokojnie dotrzymać kroku Geraltowi. Nie wspominając że Sapkowski celowo finałowa walkę dał Ciri nie Geraltowi żeby mocniej zasiać pytanie co by było gdyby i żeby dalej pozostało niepewne jakby sobie Geralt poradził.