Wpis z mikrobloga

@spie_z_tata: Nie był. pod względem coreowych mechanik, to po prostu przyzwoite gry. Siłą W3 jest to że ktoś jednak pochylił nad pisaniem dialogów i zadań, wiele z nich jest świetnie poprowadzone. Jest to coś czego nędzarze z Bethesdy czy BioWare w swoich grach #nigdy bo to wykracza poza poziom rozumowania zachodnich graczy.
  • Odpowiedz
@Bratkello: Przestań... Pisanie, że Bio nigdy nie miały lepszych dialogów czy zadań to po prostu piedolenie. BG, KOTOR nic ci nie mówią? W3 jest przereklamowany to nie RPG, to jakieś kombo gry akcji z przygodówką.
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: Dawne Bio tworzyło te gry w innych czasach, kiedy to gry nie były „poważnym biznesem”. Dzisiejsze Bio to totalna kalka z tym co było kiedyś. Więc nonsensem jest porównywanie BG czy KOTOra do Wiedźmina, szczególnie do trzeciej części, który dodatkowo nie jest czystym RPGiem a mieszanką różnych gatunków i pomysłów które dorastały.

Nie wiem czy wiesz, ale gry się zmieniają, dochodzi do przenikania się gatunków na wiele sposób. Więc dzisiaj
  • Odpowiedz
@Bratkello: Nie, to jest zwykłe #!$%@? z tymi przenikaniami. Robi się gry żeby zarobić, to że coś się dobrze klika (czytaj Wiedźmin 3, którego miło wspominam i to nawet bardzo), to bardzo fajnie. Ale wszyscy nazywają W3 RPGiem. Nie jest to rpg, bo szukasz np. takiego setu jaskółki czy innego niedźwiedzia i tyle, ot. Nie ma w tej grze nic ciekawego z ekwipunkiem poza kraftem mikstur. A rozwój postaci to też
  • Odpowiedz
@Bratkello: Przestań... Pisanie, że Bio nigdy nie miały lepszych dialogów czy zadań to po prostu piedolenie. BG, KOTOR nic ci nie mówią? W3 jest przereklamowany to nie RPG, to jakieś kombo gry akcji z przygodówką.


@spie_z_tata: BG i Kotor tez stoja daleko za Wiedzminem 3 i nostalgia tu nie pomoze.
  • Odpowiedz
@maxx92: książki Sapkowskiego są mega słabe. Rozumiem, że jak wychodziły, to może to było coś, ale nie w 2020 roku xD Może gdybym był dzieckiem i to czytał pierwszy raz to nawet i by mi się podobało, ale dorosły człowiek sięgający po Wiedźmina to raczej będzie niewypał.
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: po tym całym hajpie odpaliłem wieśka 3 na nowym kompie i się tak solidnie rozczarowałem xd Ta pierwsza lokacja, to jakaś porażka, dawno się takiej nudy nie widziałem. Scenki gadania takie drewniane, że nie miałem nawet siły tego słuchać, a questy jak w MMORPG offline...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxx92: Szczerze mówiąc pierwszy wiesiek jest nudny jak flaki z olejem, w połowie gry sobie odpuściłem i jedyne co zapamiętałem to że wszystkie kobiece postacie miały nie naturalnie wielkie melony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie był. pod względem coreowych mechanik, to po prostu przyzwoite gry. Siłą W3 jest to że ktoś jednak pochylił nad pisaniem dialogów i zadań, wiele z nich jest świetnie poprowadzone. J


@Bratkello: Coreowa mechanika w W3 to wiedźmińskie zmysły na których opiera się większość zadań, strasznie nudne to się staje. Dialogi do zadań może i dobre, ale gameplayowo to dno, nie ma co zaprzeczać.
  • Odpowiedz
@wielad: MISTRZ #!$%@? KOMEDII TAKI ZABAWNY TEKST Z WIEDŹMINA XDDD NO #!$%@? MISTRZ KOMEDII XD XD XD ALE JESTEŚ ZABAWNY XD
P.S. Widze, że fanbojów W3 jest ogromny, co mnie bawi, bo nadal uważam, że ta gra nie jest tak wybitna jak ją kreują.
  • Odpowiedz
@Bratkello: to prawda, historia i dialogi byly swietne, ale doszedl tez do tego bardzo rozlegly swiat. Ksiazki to syf a autor uwaza sie za niewiadomo jakiego wieszcza, a jezyk ktory jest napisany jest zalosny - dziwaczne konstrukcje, pseudoarchaizmy ("pokonac koscieja mus nam"). Serial netflixa tez nie jest zlotem, jest bardzo porzadny takie 7,5/10. Do pierwszych sezonow GOT nie ma podjazdu
  • Odpowiedz
@cabeiu: Tak samo jak w Batmanie ;). Co racja to racja. Jeśli będziemy rozbierać każdą grę na czynniki pierwsze i analizować poszczególne mechaniki jak ich implementacje to mało która gra będzie się potrafiła bronić, a jak będzie się bronić to zostanie zjedzona za coś innego.

Np Death Stranding gra która ma wybitną mechanikę poruszania się została zjedzona przez „prawdziwych graczy” bo była symulatorem chodzenia ;).

Taki obraz graczy - często poziomem
  • Odpowiedz
Do pierwszych sezonow GOT nie ma podjazdu


@darkbs01: to samo pomyslalem, bo slyszalem glosy ze ma to byc jakas konkurencja. Ale do obejrzenia, mysle ze takie 6,5/10
Co do gry - mialem juz 3 podejscia i nawet jak wiem kto to jest ta jenifer i ciri, to dalej mnie to nie zainteresowalo.
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper: Zadania w Gothic 2 - idź zbierz jakiś badziew i tyle - chłopiec na posyłki który zbiera jabłka a potem przy okazji szlachtuje tysiące orków i zabija smoki - niezły dysonans ludonarracyjny.

Ludzie coście się czepili o te mechaniki W3 - wiadomo - są średnie, ale przecież każdą grę można do tego samego sprowadzić - GTA - widzisz przeciwników i do nich strzelasz no wybitna gra xD. God Of War
  • Odpowiedz