Wpis z mikrobloga

Hej! kończę czytać trylogię Robin Hobb - Skrytobójca (Uczeń skrytobójcy, Królewski skrytobójca, Wyprawa skrytobójcy)
co jest następne?
wg wikipedii oraz strony autorki to trylogia Kupcy i ich żywostatki - ale nigdzie nie ma mobi do kupienia :(
czy Kupcy i ich żywostatki w ogóle ma jakiś związek z Bastardem Królewskim? co jest następne do czytania i dostępne w mobi? Trylogia Złotoskóry?

#robinhobb #fantasy #ksiazki #books #lubimyczytac
szemrany - Hej! kończę czytać trylogię Robin Hobb - Skrytobójca (Uczeń skrytobójcy, K...

źródło: comment_7A7Mm9XbfUIMSrItIc8AqpR1PHyAtwUS.jpg

Pobierz
  • 5
@szemrany: Kupcy to seria poboczna, do postaci i wydarzeń są odwołania w następnej trylogii. Do kupienia polskiego wydania nie ma bo było wydane dawno temu w papierze. Sama trylogia jest całkiem fajna, ale gorsza od bastarda. Można się przeczytać wątek bastarda bez kupców, i nie czuć że się dużo traci.
The rain wild chronicles w polsce nigdy się nie ukazały, można czytać w originale co najwyżej. Też gorsze niż bastard :)
@szemrany: Żywostatki czytałam po trylogii Skrytobójcy i bardzo się rozczarowałam. W mojej opinii strasznie rozwlekłe i zbyt dziewczyńskie. Z Hobb czytałam tylko te dwie trylogie i nic ich nie łączyło poza tym, że dzieją się w tym samym uniwersum.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szemrany: Mirku wiem ,że minęły 4miesiace ale ja właśnie skończyłam ostatnia książkę czyli przeznaczenie skrytobójcy, i pomyślałam że może na tym tagu ktoś pamięta tą książkę jeszcze :D następne to oczywiście trylogia zlotoskorego a później go już najnowsze książki czyli skrytobójca blazna itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybsonk: toz to najlepsza historia jaka jest. Jak złamał nogę to nie płakałam, a przy tej książce płacze. A bastarda czytałam już od 2 lat i proszę mnie nie triggerowac bo właśnie skończyłam parę dni temu ostatbia książkę i umieram