Wpis z mikrobloga

#huawei #smartband #honor #smartband

Mam problem z honor Smart band 5, od 31 grudnia nie działa mi poprawie aplikacja zdrowie. Wszystkie dane z treningów są pobierane z banda, jednak nie działa funkcja true sleep, na bandzie wyświetla czas snu, jednak podczas synchronizacji na telefonie wyświetla się informacja o braku danych. Wcześniej wszystko działało poprawie. Aplikacje zaktualizowalem, banda przywrocilem do ustawień fabrycznych, ponownie sparowałem z telefonem i nic nie pomaga. Może ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać ? Zależy mi na tej funkcji.
  • 18
@klantik: ale na bandzie masz dane snu, a do aplikacji nie zgrywa, ja jeszcze dodatkowo przed update apki banda przywrocilem do ustawień fabrycznych. Co dziwne po tym pojawiło mi się sterowanie muzyką, czego wcześniej nie miałem
@Req8628 Spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne. Sterowanie muzyką pojawiło się po aktualizacji jeszcze przed świętami, a problem, jak u wszystkich, po sylwestrze.
@klantik:

Udało ci się rozwiązać ten problem? Mam tak samo - na bandzie wszystko pokazuje się elegancko - kroki, kalorie, sen. A na aplikacji - zero, absolutnie nic. Przestało działać z minuty na minutę przedwczoraj.

Opaska jest sparowana z telefonem, mam najnowszą wersję apki. Próbowałem rozłączyć banda z telefonem, resetować telefon, resetować banda, odinstalować apkę... wszystko :( I dalej nie synchronizuje mi danych. Zatem, moim zdaniem, nie ma winy w samej
@klantik: Hmm... a czy dane z czasu, gdy nie działało przepadły czy cudownym sposobem także się pojawiły? :) I po jakim czasie wszystko wróciło do normy?

Przyznam, że strasznie irytuje mnie ta sytuacja. Prawie rok zbieram dane, potem patrzę sobie ile spałem, ile przeszedłem, a tutaj już drugi dzień pustka w statach :(

PS. Też mam apkę z końcówką "320" i chciałem nawet poszukać gdzieś starszej wersji, ale w sumie... skoro
@klantik: o widzisz, najwidoczniej zadziałała magia wykopu, bo dziś po południu... samo się naprawiło :D i również dane z okresu "niedziałania" mi przepadły :( cóż, może takich urok tego sprzętu... nie mniej dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi. pozdrawiam :)