Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki tragedia.
Dysk w laptoku kaput. #!$%@?ć gry, notatki, i tonę dokumentów. Poszło w dupe 3 lata zdjęć z wypadów, imprez itp z różową. I to jest #!$%@? przysłowiowy dramat. Gość w serwisie mówił że wymiana konieczna, ale jak chce zdjęcia odzyskać to taka zabawa to i tysiak w górę.

KUUUUURWAAAAA jak mi tych zdjęć w #!$%@? szkoda (,)
Różowa na granicy mega smutku i #!$%@? na mnie bo nie zgrałem ich do chmury. Ja to samo bo miałem to już dawno zrobić.
Tyle co powiedziałem w serwisie to żeby dali ten dysk po naprawie to jak będę srał kasą to się te zdjęcia może kiedyś odzyska.

Róbcie kopie mirki, nie zwlekajcie, bo smutek, żal i zgrzyt zębów potem nie jest tego wart...

#informatyka #komputery #laptopy #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 50
@ruda_stuleja: no ja bym zaczął od spróbowania chkdsk'iem. 15 sekund roboty i nagle wszystko cudownie ożywa. Potem, jak nie pomoże to programy do odzyskiwania - też często potrafią zdziałać cuda. Potem dopiero, jeśli naprawdę Ci zależy, usługi odzyskiwania za hajs.
W skrócie, masz za swoje.

Gość w serwisie mówił że wymiana konieczna, ale jak chce zdjęcia odzyskać to taka zabawa to i tysiak w górę.


To jest oficjalny serwis laptopa czy jakiś mireczek spod PKP? Tysiak to kosztuje wycena odzyskania danych w profesjonalnych serwisach. Wszystkie te aplikacje do odzyskiwania danych tylko zmniejszą Twoje szanse na odzyskanie czegokolwiek. Lepiej pogodzić się z utratą zdjęć lub zacznij zbierać fundusze na ich odzyskanie.

@ruda_stuleja: