Wpis z mikrobloga

#film #kino
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. 2020r

Na FILWEB przepychanki dobry/ nie dobry. Prośba o waszą ocenę jak ktoś był. Nie wiem czy warto się wybrać... ?
  • 7
  • Odpowiedz
@Mehatron: Jak na polskie realia filmów gangsterskich to jest lekko powyżej średniej, czyli można iść i nie wyjść zawiedzionym.

Nie no to w żadnym wypadku film pokroju Vegi.
  • Odpowiedz
@Mehatron: bylem wczoraj i to pierwszy polski film, ktory mi sie spodobal chyba od 20 lat
nie jest to kino "vega", którego ja osobiście nie znoszę za jego nowe produkcje..

Narracja jest prowadzona przez głównego bohatera, jest sporo humoru, ale też elementów filmu sensacyjnego.
UWAGA: słychać w tym filmie wszystkie dialogi, co jest niespotykane w polskim kinie.
spójne wątki, a nie jak u Papryka zlepek kilku scen.
Ja osobiście polecam jako
  • Odpowiedz
@Mehatron: byłem wczoraj, początkowo byłem zawiedziony ale po namyśle dałbym 6/10. Żałować czasu na film i kasy na bilet nie będziesz. Jak na polskie realia film powyżej średniej, jednak do ideału dużo brakuje. Fajnie prowadzona narracja, fajne ujęcia i sceny ( chociaz według mnie czasami aż za dużo tych przeciagniec przez co sama fabuła to 2/3 filmu a pozostałe 1/3 to jak w Underdogu długie sceny bez dialogów ). Zastanawiam się
  • Odpowiedz