Wpis z mikrobloga

@executor2: Jasne że wiadomo.Piotr Wypych nie żyje już od 1999 roku.Ewa Chomentowska Stolarska odsiedziała za swoje i też już dawno wyszła z więzienia.Obecnie już nie ciążą na niej żadne winy.Tak piszą w archiwum 997.Pamiętam doskonale tę sprawę.Wtedy w marcu 1993 oglądałem ten odcinek w TV.Szczególnie też t e komunikaty i ta muzyka dobrana do nich robiła wrażenie.Ale ten o wyłowieniu z rzeki tekturowej walizki a potem głowy i to zdjęcie to
@nathaliekill: https://www.cda.pl/video/147269767
@Jacek337: Myślałem, że Chomentowska została uciszona przez Wypycha. Ma szczęście, że jeszcze żyje. Wiesz może w jakich okolicznościach zmarł Piotr?
Co do komunikatów. Dla mnie to szokujące, że przedstawiono tak obszerną policyjną dokumentacje audiowizualną, dzisiaj by to w publicznej TV nie przeszło.
Oprócz tych trzech odcinków, znalazłem jeszcze fragment odcinka z 1992 i rekonstrukcję morderstwa z 1988 roku, ale pewnie już to dawno widziałeś.
@Jacek337: muzyka Rendez vous do komunikatów z tymi przerażającymi twarzami to mistrzostwo świata, dodaje takiego klimaciska że szok! Jak ja to obejrzałam pierwszy raz to miałam mix lęku (trupy), ciekawości (klimat lat 90, miałam wtedy 2 lata) i radochy, że poznałam ten zespół :)
Czekam z niecierpliwością na odcinki z lat 1991-1993
@SaraLeccia: na youtube są odcinki wrzucane regularnie od października 1986 roku, czyli od pierwszego odcinka (autor jest już przy roku 1988 i wrzuca odcinki co miesiąc ostatniej środy, tak jak to miało miejsce w tamtych czasach). Na tymże portalu są także pojedyncze odcinki z 1990, 1992 i 1993 roku. Nowszych odcinków (tych po wznowieniu w 1995) jest już cała masa.