Wpis z mikrobloga

Mirki takie coś dostałem na adres email? Mam wpłacać kasę?

Chyba zastanawiasz się, dlaczego otrzymujesz tego e-maila, prawda? Byłoby to bardzo korzystne dla twojej prywatności, gdybyś go nie zignorował.

Umieściłem złośliwe oprogramowanie na stronie dla dorosłych (… P… 0… r… n), a kiedy odwiedziłeś i oglądałeś wideo, na które wpłynęło Twoje urządzenie, umieszczasz na swoim komputerze oprogramowanie szpiegujące. Który zarejestrował cię zarówno za pomocą kamery internetowej, jak i przechwytywania ekranu, podczas gdy miałeś swój „zabawny czas”, pozwalając mi zobaczyć dokładnie to, co widzisz.



Wpłynęło to również na twój smartfon poprzez expl0it. Więc nie myśl, że przez minutę możesz to obejść, instalując ponownie system operacyjny. Jesteś już zarejestrowany.

Następnie moje złośliwe oprogramowanie zgromadziło wszystkich twoich komunikatorów, e-maili i kontaktów w sieciach społecznościowych.



Myślę, że to nie są dobre wieści, prawda?

Ale nie martw się zbytnio, istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu z prywatnością. Wszystko, czego potrzebuję, to płatność Bitcoin w wysokości £7,860.00 GBP, która moim zdaniem jest uczciwą ceną z uwagi na okoliczności.



Adres Bitcoin do dokonania płatności to: 17sEw3Jhb5SQiH5aBGQvunMPPU7QZUTi1f



UWAGA: PAMIĘTAJ, ABY PONOWNIE POTWIERDZIĆ ADRES BITCOIN PRZED WYKONANIEM PŁATNOŚCI, ABY UNIKNĄĆ PŁATNOŚCI dwukrotnie.



Jeśli nie rozumiesz bitcoinów, wejdź na YouTube i wyszukaj „jak kupić bitcoiny” lub google dla „lokalnych bitcoinów”, jest to dość łatwe.



Masz tylko 48 godzin po przeczytaniu tego e-maila, aby wysłać płatność (Ostrzegam, że wiem, kiedy otworzyłeś i przeczytałem ten e-mail, umieściłem w nim obraz pikselowy. To pozwala mi wiedzieć, kiedy dokładnie otworzyłeś wiadomość jaki dzień i godzina)



Jeśli zdecydujesz się zignorować tę wiadomość e-mail, nie będę miał innego wyboru, jak przekazać film wideo do wszystkich zebranych kontaktów, które masz na koncie e-mail, a także opublikować na kontach w mediach społecznościowych i wysłać jako osobistą wiadomość do wszystkich kontaktów na Facebooku . i oczywiście upublicznić wideo w Internecie, za pośrednictwem YouTube i witryn dla dorosłych. biorąc pod uwagę twoją reputację, bardzo wątpię, czy chcesz być w tej chwili narażony na kontakt z rodziną / przyjaciółmi / współpracownikami.



Możesz pójść na policję, ale ci ludzie prawdopodobnie nic nie zrobią. Najważniejsze, co mogą zrobić, to zamknąć mój portfel i pozbawić innych możliwości zapłaty. Pomyśl więc dwa razy, zanim zrobisz głupie rzeczy.



Jeśli otrzymam zapłatę, cały materiał zostanie zniszczony i nigdy więcej ode mnie nie usłyszysz. Jeśli nie otrzymam środków z praktycznie żadnego powodu, takiego jak niemożność wysłania gotówki do portfela z czarnej listy - Twoja reputacja zostanie zniszczona. Więc zrób to szybko.



Pamiętaj, że tutaj jest adres Bitcoin do dokonania płatności:: 17sEw3Jhb5SQiH5aBGQvunMPPU7QZUTi1f



Odpowiedz tylko, aby ponownie potwierdzić adres Bitcoin do zapłaty lub masz pytania dotyczące dokonania płatności, a następnie kliknij odpowiedź. Nie próbuj się ze mną skontaktować, ponieważ używam wiadomości e-mail ofiary, która została zhakowana i ujawniona.

#komputery #kiciochpyta #pytanie ##!$%@?
  • 5
@kaszanka_z_cebulka82: Fake jak #!$%@?, znam się na hackingu. Jakby rzeczywiście coś było, to pewnie dowiedziałbyś się od tym w pliku chociażby na pulpicie, czy coś. Wyłudzacz kasy i tyle. Jeżeli nie pobrałeś nic, nie widziałeś żadnej podejrzanej aktywności to możesz spać spokojnie :) Jak chcesz więcej informacji to pisz, a z chęcią pomogę.