Wpis z mikrobloga

Mam problem z nauką z tutoriali bo niestety w większości ludzie, którzy je prowadzą mają tak #!$%@? nudny głos, że odechciewa mi się ich słuchać po pewnym czasie.

Znacie jakiś ludzi/ekipy, którzy faktycznie ciekawie prowadzą swoje "wykłady" ?
Szukam sobie tutoriali/ścieżek do #cinema4d #c4d i póki co schoolofmotion i greyscalegorilla prowadzą je najciekawiej.
Macie jeszcze innych ciekawych ludzi ?
Nie mówię, że koniecznie darmowe bo bez problemu kupiłbym jakąś ścieżkę rozwoju czy jak oni tam nazywają, ważne, żeby tylko prowadzący ciekawie przedstawiali swoją wiedzę.

#kociochpyta #cinema4d #c4d #grafika3d
  • 3
@n0xx: Tim Clapham z helloluxx prowadzi świetnie tutoriale na konkretnym poziomie polecam sobie zobaczyć. Z nich najwięcej technicznych rzeczy nauczyłem się jeszcze kilka lat temu jak zaczynałem. Ma stronę helloluxx.com i publikował też kiedyś na fxphd.com Oczywiście trochę obecnie to wszystko już stare pod kątem wielu technik w szczególności oświetlenie, shading i rendering, ale idąc duchem czasu maja treningi do Redshifta i nowych technik produkcyjnych w mographie jak fieldsy
@droik: polecam najbardziej tych kilka bundli: learn. Cinema 4D In One Day, learn. Cinema 4D Fields In One Day
Cinema 4D Training : learn. Dynamics / Idents TV / Mastering Materials : Bundle 1 (ten bundle w szczególności polecam mimo iż stare rzeczy to dzięki niemu ogarniesz jak fajnie można c4d wykorzystać w zaawansowany sposób), a następnie nauka renderowania w najlepszym silniku produkcyjnym obecnie do c4d https://helloluxx.com/product/learn-redshift-cinema-4d-v01/

a na koniec warto
Pobierz
źródło: comment_aqygkYDbP1mSfKqxxIRbadyjGGNbiNFB.jpg