Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie, że uzbieram wszystkie badania jakie tylko można. Lot na Dune i Ike, odwiedziłem, wróciłem, lot na Moho, już ciężej, ale zrobiłem i wróciłem. Niby "never flying dres", ale poleciałem i wtedy stwierdziłem, ze lecę od razu na Eve, a reszta sprzętu doleci. Każdy kto grał to wie, że Eve to największa menda w grze więc naprawdę dużo godzin zajęło mi testowanie całego szpeju, ale finalnie się udało i doleciałem. Eve to 15 biomów, do tego jeszcze Gilly, czyli 3 biomy. Zrobiłem 3 lądowania na Eve i 3 na Gilly, każde inną załogą oraz dodatkowe lądowanie na najwyższym szczycie Eve. Rozłożone badanka z DLC i punkty się nabijają, nie licząc tych na statku, mam juz 62k. Łącznie na tę misję leciało 10 rakiet tj. stacja, trzy samoloty, trzy lądowniki, statek powrotny, satelity łącznościowe i statek transportowy na Jool, gdzie będę dalej badał. Koszt misji ok. 20.000.000 kerbal coinów.

Carmina_burana - Jakiś czas temu wymyśliłem sobie, że uzbieram wszystkie badania jaki...

źródło: comment_0ku9Se88IcFQyFKYzaDkyH5NiB3qcWpM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz