Wpis z mikrobloga

zachciało się piracić to teraz mam xD

pobrałem sobie bitcometa w celu ogarnięcia paru torrentów, zaraz po jego zainstalowaniu firefox mi zaczął szaleć- wylogowało mnie ze wszystkich kont, nie zapisuje ustawień przeglądarki w tym ustawień strony startowej, czy historii przeglądania, za każdym logowaniem muszę ponownie 'zapamiętywać urządzenie' - jak to gówno naprawić inaczej niż reinstal firefoxa, czego boje sie jak ognia bo nie pamiętam większości haseł na kontach? xD

#pytanie #informatyka #firefox
  • 13
  • Odpowiedz
Jeśli to wirus są trzy opcje:
a) Usunął dane logowania i zablokował możliwość zapamiętywania
b) To samo co w a) plus skopiował hasła na dysk twórcy
c)To samo co w a) plus zrobił coś jeszcze a utrata danych logowania jest "zasłoną dymna" albo rezultatem
Samo leczenie objawów może nie wystarczyć. Radziłbym wykonać dokładny skan i diagnostykę dysku (wyszukanie wirusów i mozliwych badsectorow), reinstalacje Firefoxa bądź zmianę przegladarki (Opera, Chromek, Safark wedle uznania).
  • Odpowiedz
@supra107: a serdecznie #!$%@? już torrenty

@Marriacii: @moooka: @ashmedai: skończyło sie na tym że przeinstalowałem ff- faktycznie złapałem jakieś gówno malvare- malvarebytes wykryło mi nieporządany element w postaci instalki bitcometa; ff usunięty revo razem ze wszystkimi powiązanymi elementami i jest git.
  • Odpowiedz