Wpis z mikrobloga

@aukolb: nie wiem, czy to jest pocieszające, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie rucha całe życie prosiaka 4/10 xD Ciekawe ile jest kobiet celebrytek, które są z jednym facetem od szkoły xD
  • Odpowiedz
@DonTadeo: i z tego co czytam mają czwórkę dzieci (cztery porody), dwie córki i dwóch synów
Od zewnątrz wyglądają na całkowicie normalnych ludzi co szukają rodzinnego szczęścia i oby je znaleźli.
  • Odpowiedz
@jutokintumi: po pierwsze, kobita jest po czterech ciążach/porodach, to jak ma wyglądać? Po drugie, znają się i kochają od lat, są ludzie którym to wystarcza, bo znaleźli swoją połówkę i nie szukają glonojada-pustaka do ruchania. Gusta są też różne, tu masz np. żonę Pierce Brosnana. Znalezienie towarzysza życia jest cenniejsze niż chwilowy zachwyt urodą, która przemija.
FrasierCrane - @jutokintumi: po pierwsze, kobita jest po czterech ciążach/porodach, t...

źródło: keely-shay-pierce-brosnan-tout-5d0b147952d542789fc87ac4bfa648b0

Pobierz
  • Odpowiedz
imo nie wiem, czy on nie jest większym przegrywem niż Lewy. Chuop z takim potencjałem wziął sobie grubą świnie, z brytyjskim ryjem.


@jutokintumi:

nie wiem, czy to jest pocieszające, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie rucha całe życie prosiaka 4/10 xD Ciekawe ile jest kobiet celebrytek, które są z jednym facetem od szkoły xD


@jutokintumi: Nikt tak nie dosra kobiecie jak inna kobieta, won z takimi wysrywami na pudelka
  • Odpowiedz
@Dam_gitare_dam_samochod teraz #!$%@? nagle jakie to fajne jest, że ma za żonę prosiaka, ale jak tak, to srykopi przeżywają, że rynek świń zepsuty, bo każda brzydka karlica chce czada i srykopki nie mogą zamoczyć. Ah ta piękna hipokryzja
  • Odpowiedz