Wpis z mikrobloga

@Byqq: A czemu nie? Czyli jeśli kiedyś Twoja przyszła/obecna małżonka zajdzie w ciąże to nie będziesz uprawiał z nią seksu przez prawie rok?Za to jest inne pytanie. O co tu kurde chodzi? Zna ktoś rosyjski i przetłumaczy?
@Byqq: Myślę, że w takim razie na czas ciąży powinno się spać w osobnych łóżkach, jeść z innych naczyń i najlepiej unikać jakiegokolwiek kontaktu. W końcu ciąża to obrzydlistwo, a kobiety w tym stanie nie powinny się pokazywać ludziom na oczy.
@gaska: A tam #!$%@? jak potłuczona, zdziwił mnie fakt uprawiania seksu w miejscu publicznym (muzeum dokładnie) z kobieta w ciąży, a ty jakieś fanaberie tutaj wylewasz, napisałaś tak jakbym uważał ciąże za największe zło.
@Byqq: Nie, nie zdziwił Cię fakt uprawiania seksu w miejscu publicznym, a uprawiania seksu z kobietą w ciąży. Mam Cię zacytować?

Rosja nie przestaje zadziwiać, dlaczego oni tam uprawiają sex z ciężarnymi kobietami

Zabrzmiało to właśnie w ten sposób, jakby seks z ciężarną był czymś złym. A patrząc dalej piszesz:

Jakoś nie widzę ochoty na igraszki z kobietą w tym stanie, skoro lubicie takie pukać to spoko, sa gusta i guściki.
@masej: coś tam seks w miejscu biologicznym, albo coś innego.

@gaska: Tak napisałem dlaczego oni tam, powtórzę tam , pewnie potrzebują nie wiem, nie mam żony w ciąży to ci nie powiem. Wyczuwam, że chcesz stwierdzić że kobiety w ciąży traktuje nieludzko, a tak nie jest.