Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Drogie Mirki i Mirabelki!

Mało się ostatnio udzielam, tag #ognistowlose w ogóle zaniedbałam ()


Ale zwracam się do was z prośbą! Przyjaciel mojego kuzyna wraz ze swoim zespołem biorą udział w konkursie. Zespół nazwa się Mz. Taken I gra muzykę rozrywkową, od jazzu, bluesa czy funku, przez wszelakie alternatywno-elektrocznine brzmienia po muzykę popularną i rocka.

Bardzo chciałabym im pomóc z dwóch powodów, raz że prosił mnie o to mój kuzyn (sam wyłapał bana za zboże ( _)), a dwa ich muzyka mi się po prostu podoba i chciałabym prosić o #wykopefekt

Jedyne co musicie zrobić to zagłosować na stronie https://alpsmusicchallenge.pl/glosowanie/ gdzie dzięki głosom internautów dostają się 4 najlepsze zespoły, oni aktualnie 4 miejsce zajmują ale do bezpiecznego 3 niewiele brakuje i tu jest sprawą do was, zagłosowalibyście? ()
Zespół ani ja nie może zaoferować żadnego rozdajo, liczą po prostu na to, że zagłosujecie bo spodoba się wam ich muzyka ʕʔ
Konkurs kończy się jutro o 23:59, a niżej wstawiam jedną z piosenek, może komuś się spodoba, a także zostawiam parę słów od zespołu (ʘʘ)

Mz. Taken czyli panna pomyłka to zespół dwóch braci, którzy od zawsze najlepiej dogadywali się językiem muzyki. Po wieloletnich próbach, roszadach personalnych, kilku rozwiązanych zespołach, poszukując nowych muzycznych dróg powstało właśnie Mz. Taken. Mimo młodego wieku, każdy z muzyków obecnego składu zespołu ma na swoim koncie zarówno doświadczenie sceniczne jak i studyjne, jednak ze względu na charakter zespołu, dla wielu z nas to początek nowego życia, przynajmniej w sensie artystycznym.
Zespół Tworzą:
Mateusz Wedmann - Gitara
Tymoteusz Wójtewicz - Gitara basowa
Stanisław Ścieszka - instrumenty klawiszowe
Damian Czyżewski - Perkusja
Tomek Czyżewski - śpiew, gitara.

https://drive.google.com/file/d/12D_gi-qhaJWQVJgYuLRWrqXFbpJvUo2V/view?fbclid=IwAR3UZHyUmWm3rHoZKJ5xO_d1Ie5OdxyFi3V6QoNWUvvFPYNzkgY4pOCdMSk

#muzyka #konkursyinternetowe
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suheil-al-Hassan: To znaczy? Jeśli chodzi o konkurs to cóż bywa, a jeśli chodzi o tag to miałam trochę perturbacji prywatnych w tym powrót do Polski w nie najlepszym do tego czasie. ʕʔ