Wpis z mikrobloga

Glovo to rak. Przestrzegam wszystkich przed zamawianiem tam żarcia. Kurier dostarczył niekompletne zamówienie (brakowało napoju). Nie chciałem go przyjąć, ale przekonał mnie, że "wystarczy" zgłosić to na czacie glovo i dostanę napój.
Na czacie okazało się, że nie mogą mi w żaden sposób pomóc - nie chcieli nawet dać numeru telefonu do restauracji.
Poszedłem do restauracji - problem załatwiony w kilka sekund, poprosiłem o numer do kuriera który zrobił mnie w konia - kilka minut poszukiwań i restauracja też nie posiada do niego żadnego kontaktu.
Dlaczego tak się spinam? Jestem zniesmaczony poziomem obsługi w Glovo i poirytowany brakiem możliwości kontaktu z kurierem. Numer telefonu miałem tylko podczas dostawy - po dostarczeniu nie ma żadnej możliwości kontaktu.

Pizzaportal i Pyszne reprezentują dużo wyższy poziom...

#glovo #pizzaportal #pysznepl #jedzenie #dowoz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@adbloczek: nr do restauracji masz w necie, skąd pewność, że dostawca Ci to wziął? może restauracja mu tego nie wydała (nie zdajesz sobie sprawy jak wiele niekompletnych zamówień dowiozlem do klientów - i nie, niczego nie ukradłem), bardzo dobrze, że nie dostałeś telefonu do dostawcy, po co Ci on? Dostawca też nie ma Twojego numeru - jeśli się z Tobą kontaktuje to przez centralę, która przekierowuje połączenie, ani Ty nie widzisz
@estenten: Nie twierdzę, że dostawca cokolwiek wziął dla siebie. Mam w nosie kto zawinił - nie zależy mi na tym napoju. Wprowadził mnie w błąd mówiąc, że cokolwiek załatwię przez glovo - w przeciwnym przypadku nie przyjąłbym zamówienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adbloczek: bo tak w każdej normalnej firmie jest, czy to Uber czy to Wolt. Sam miałem przypadek w Glovo ostatnio że babce nie zgadzały się poprzednie zamówienia i dostawała zwroty kasy, bo przy moim miała do zapłacenia niecałe 5zl, a brała dwa zestawy z KFC.