Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to sa tak nielogiczne kreatury, ze nie moge tego pojsc xD.

Mamy w planach z moja dziewczyna wspolnie zamieszkac. Zaproponowalem jej, ze mozemy zamieszkac razem w mojej kawalerce, pod warunkiem, ze rachunki i rata kredytu bedzie dzielona 50:50. Ona na to, ze nie bedzie mi kredytu splacac I moze tylko za rachunki zaplacic xD. To mowie jej, zeby poszukala czegos innego.

Dzisiaj mi wyslala ogloszenie z olx z kawalerka na wynajem. 200 zl wiecej na osobe I troche gorszy standard, ale jedziemy ogladac xD. Przynajmniek nie bedzie mojej raty splacac xD.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 384
@przemianawdzika: no właśnie, to jest TWÓJ kredyt, wiec SAM go spłacaj. Chcesz to jej wynajmij mieszkanie i spiszcie umowę.
Pomijając już to, ze jak laska będzie ci dawała kasę na spłacenie kredytu to w świetle prawa dochodzi do przekazania pieniędzy na twoją rzecz i jest to darowizna. Czyli jeszcze jak się ktoś przyczepi to ci podatek dowali i karę za niezgłoszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@przemianawdzika: a zgodziłbyś się, jesliby dała Ci do podpisania umowę, że częściowo spłaca ten kredyt?

nie chcę by łoszka mieszkała za darmo?


@adrninistrator: a teraz inna rzecz
Czy partnerke traktujesz jak obca osobę?
Jak rozumiem, dla Ciebie nie ma żadnej korzyści z tego, że osoba teoretycznie ukochana i bardzo ważna z Toba mieszka? I korzyści odnosi ona wyłącznie? Bo mnie trochę ciekawi tu podejście do niby bliskiej osoby, ale traktowanej
@przemianawdzika i dobrze zrobiła xD dostała by potem połowę mieszkania, skoro płaciła połowę rat za kredyt?


@harpiowata: nierzadko występują sytuacje, gdzie kobieta dostaje połowę mieszkania w wyniku podziału majątku, a raty w całości spłacane były z pensji faceta.