Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack_Lanegan: eriksen ktory za pół roku będzie wolnym agentem, Kane wroci do treningów w połowie kwietnia, Son to XD. Mourinho mimo że jestem jego fanem wygląda póki co jak dziecko we mgle. Co do poziomu się zgdadzam, dlatego imo Piątek sobie tam nie poradzi
@Jimothy: wróżenie z fusów trochę. Piątek jest uzależniony od piłek. W Milanie pod tym względem jest fatalnie, bo tam każdy gra pod siebie lub jest po prostu słaby.

W Tottenhamie jednak jest kilku piłkarzy, którzy umieją dograć ciasteczko.

Mnie najbardziej zastanawia jak sobie poradzi fizycznie, bo jednak Anglia to dużo trudniejsza liga pod tym względem, a mówiło się w tym sezonie, że u Piątka leży przygotowanie fizyczne w tym sezonie. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack_Lanegan: w ogóle ruch totków totalnie z dupy, środek prawie w ogóle nie istnieje a oni ładują hajs w Pana Pistolero (oczywiście szanuję go) gdzie Eriksen jest prawie na wylocie do tego Moussa wyoutowany na 3 miesiące Z TRENINGÓW (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack_Lanegan: ja #!$%@?, jak ja się cieszę, że dożyłem czasów, gdzie facet grający 2 lata temu w polskiej lidze ma klepnąć kontrakt z Tottenhamem i walczyć o pierwszy skład z Kejnem. Przy Mourinho ma szansę pograć nawet jak anglik będzie zdrowy. Chociaż zapewne wymagania dalej wzrosną. Same koguty też jakoś rewelacyjne nie są, ale na pewno będzie lepiej jak w Mediolanie.
@Mack_Lanegan: no i tu jest pies pogrzebany poniewaz piatek jest po prostu slaby na lige angielska. Tam trzeba byc silnym fizycznie jak son. Niech zostanie w Milanie za rok beda transfery i bedzie wygrana mowie wam. Jesse Lingard juz przejmuje nr 7
@Mieszkania_deweloperskie_Wroclaw: xD
@Czechux: zobaczymy, warunki ma, pytanie czy w głowie ma na tyle poukładane, że będzie w stanie sam z siebie #!$%@?ć na tyle, żeby w tej lidze dać radę. Ja tam w niego wierzę, ale nie tacy kozacy odbijali się od Premier League. Chociażby Higuain. Z drugiej strony taki David Silva poradził sobie doskonale, no ale technicznie to do niego mało piłkarzy ma podjazd, a co dopiero Piątek.
@Czechux: Kolejny sezon stracony w Milanie i pozycja Piatka jeszcze slabsza niz obecnie? Beznadziejny pomysl. U kogutów bedzie mial wyzwanie i okazje do nauki od najlepszych druzyn + Kane'a, który jest swietna osoba + Mourinho, na którego mozna duzo powiedziec, ale trenerem na pewno jest jednym z lepszych na swiecie. Dodatkowo Totki to top5 ligi angielskiej, Milan obecnie jest gównem oranym przez kazdego. Jesli Piatek sie wykaze, Totki wykreuja go na