Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
Dziś w Lidlu miał być "powerbank" do awaryjnego rozruchu samochodu. Chciałem kupić. Ustawiłem się pod jednym Lidlem o 7:00 i po otwarciu sklepu obszedłem wszystko. Po zapytaniu pracownika sklepu dostałem info, że nie ma. Objechałem jeszcze dwa Lidlem, mój tata odwiedził kolejne dwa. W każdym echo.
Nie wiem, czy Lidl ma tu jakieś oficjalne konto, ale jeśli ktoś z Lidla to czyta, to wiedzcie, że #!$%@?ście mnie. Ja rozumiem, żeby napisać w gazetce, że towar dostępny do wyczerpania zapasów. Ale dajcie chociaż jedną lub dwie sztuki, żeby człowiek nie czuł, że łazi po sklepach na darmo. A nie, że człowiek wchodzi do sklepu zaraz po otwarciu, a tu pusto.
#lidl #gorzkiezale
  • 53
Objechałem jeszcze dwa Lidlem, mój tata odwiedził kolejne dwa. W każdym echo.


@Del:
XXI wiek, a ludzie nadal nie umieją korzystać z infolinii/customer service.
Dzwonisz pod podany numer, podajesz miasto, pytasz o konkretny artykuł. Pan/Pani ci mówi w którym sklepie w danym mieście jest jeszcze na stanie (i ile sztuk).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

800-012-071


Nasza infolinia jest bezpłatna i dostępna dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-21:00

https://www.lidl.pl/pl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@brass: Mhm. Tylko zapomniałeś o jednej rzeczy: że w tym kraju do 8:00 często już nie ma tego, czego szukasz. Ja podejrzewam, że jest tak, jak napisał @elgrecqo. Z ciekawości zadzwonię za chwilę na tę infolinię i zobaczymy, co mi powiedzą. Jeśli mi sprzedadzą info, że towar jest, to ktoś tu coś podwędził z załogi.
Bo skoro w mieście jest 5 sklepów Lidla i w żadnym nie ma, to coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@elgrecqo: @brass: "Z przyczyn technicznych konsultanci nie udzielają informacji o dostępności towaru. Aby uzyskać takie informacje odwiedź sklep stacjonarny."
Czyli #!$%@?.
@Dreamsarenotfun: Sprawdzę jeszcze gazetkę i upewnię się. Aczkolwiek pan na infolinii potwierdził, że owszem, miały być dziś.
@WstretnyOwsik: To zajebiste planowanie sprzedaży mają. Nie powinno się chyba sprzedawać towaru, którego się nie ma.
@Del ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, że bardzo często lidl w ogóle nie sprzedaje niektórych rzeczy, które w gazetce są po bardzo promocyjnych cenach? Dziala to tak, że Janusz widzi prostownik, Grażyna lokówke albo mikser prawie za darmo, jadą do Lidla i ani miksera ani prostownika w sklepie nie ma, ale skoro już przyjechali to wyjadą z całym koszem zakupów.
@ziuaxa: Wiem o tym. Ale powiem Ci, że jest też grono ludzi, którzy się wkurzą, jak ja dzisiaj, i nie kupią nic. Bo pojechałem tylko po to. Skoro tego nie było, to idę w #!$%@? i nie biorę niczego.
@brass: Niestety, ale sklep i jego strategia jest zaprojektowana pod to, żebyś jednak coś kupił. Inny przykład, to ciasne alejki. Są ciasne po to, abyś wolniej się poruszał po nich i,