Wpis z mikrobloga

Taco Hemingway

"Nie pochodzę z elit, ani z dobrej dzielni, Fifi - spadkobierca nineties'owej klasy średniej"


tymczasem

Urodził się 29 lipca 1990 w Kairze[1][2]. Kiedy miał dwa lata, przeprowadził się z rodzicami z Egiptu do Chin. Uczęszczał tam najpierw do angielskiego, a potem chińskiego przedszkola

Nie miał problemów z nauką, od najmłodszych lat uczył się mówić w dwóch językach jednocześnie. Jak mówił w wywiadzie z Metro Warszawa, z matką i siostrą rozmawiał po angielsku, a z ojcem po polsku

Ukończył Prywatne Gimnazjum nr 1 w Warszawie i XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, gdzie poznał swojego przyszłego producenta, Macieja Ruszeckiego



#przegryw #bananoweoskarki #wygryw
ramzes8811 - Taco Hemingway
 "Nie pochodzę z elit, ani z dobrej dzielni, Fifi - spadk...

źródło: comment_t4Q2bIyXU6w8TiXdcWEYrxiptGKm4OOG.jpg

Pobierz
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@ramzes8811: Czy wy macie pojęcie czym jest klasa średnia?
Jest dokładnie z klasy średniej, nawet w tekstach to widać. Dokładnie zawsze miałem takie wrażenie że koleś miał podobne dzieciństwo co ja(poza faktem mieszkania za granicą), podobne problemy, podobnych znajomych i dlatego wiele z jego kawałków mi siada.
A te języki to w ogóle zajebisy argument. Połowa moich znajomych do swoich gówniaków mówili po angielsku. Koleś miał szczęście że jego starzy znali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@volodia: a co za różnica. Klasa średnia to klasa średnia i ma określoną definicję. Elita to może z 0.001% społeczeństwa. Po kilkadziesiąt osób na duże miasto. Z wiki wynika, że taco ma 29 lat, czyli jest 2 lata ode mnie młodszy. Za zasow mojej gimbazy i liceum bywało już całkiem sporo osób chłodzących do prywatnych szkół. Podejrzewam, że to właśnie była klasa średnia na tamte czasy.