Wpis z mikrobloga

Pewnie są ludzie, którzy tego nigdy nie widzieli, a jest to bardzo ciekawa historia.
W 1995r w programie #szansanasukces gościł zespół #variusmanx a jedną z uczestniczek tegoż odcinka była młoda Kasia Stankiewicz. Zaśpiewała swoją piosenkę w sposób, który rozwalił wszystkich na łopatki. Kilka lat później przyznała, że nie znała śpiewanej przez siebie piosenki i słyszała ją w programie po raz pierwszy. Kolejną ciekawostką jest fakt, że rok później młoda Stankiewicz "wygryzła" dotychczasową wokalistkę zespołu - Anitę Lipnicką. Film przedstawia opisywany przeze mnie występ młodej wokalistki. W komentarzu dorzucam również wspólny występ obu pań, w którym to Kasia dosłownie sprowadza do parteru wokal i psychikę Lipnickiej.
#muzyka #rozrywka #gruparatowaniapoziomu
BonifacyDX - Pewnie są ludzie, którzy tego nigdy nie widzieli, a jest to bardzo cieka...
  • 34
@iEarth: no tak, podobał się i wydaje mi się po jej minie po występie Stankiewiczowej że mogła pomyśleć coś w stylu "o #!$%@? ona jest lepsza ode mnie" a gdy już śpiewały razem to było widać jak Lipnicka była przytłoczona, co chwilę głos jej uciekał, robiła dziwne miny i raz pomyliła tekst. Musiała czuć się dość nieswojo, gdy ktoś inny bił ją na głowę w jej własnej piosence.
@BonifacyDX: Faktycznie jej zjechał głos w trakcie występu i się pomyliła (też robię takie miny jak coś #!$%@?ę w trakcie śpiewania xD), ale nie podoba mi się ta narracja o jakiejś wzajemnej wrogości, wygryzaniu kogoś itp. Oficjalne info jest takie, że Anita odeszła z zespołu bo rozpoczęła karierę solową, zresztą z niezłym skutkiem w tamtych czasach. A dodatkowo współpraca z Jansonem z tego co się orientuję nie należy do łatwych. Dodatkowo
@iEarth: ale ja nie mówię o jakiejkolwiek wrogości między nimi, nie znam relacji, stosunków i wzajemnych sympatii obu pań. Po prostu piszę, to co widzę na filmach. Taka luźna interpretacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@BonifacyDX:
< bądź mną level 18
< impreza na rozpoczęcie roku akademickiego
< godzina już poranna
< piosenka księżycowa
< stoisz przy ścianie ona podchodzi
< zatańczysz?
< obejmuje Cię
< jesteście blisko
< "kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart"
< wychodzicie na zewnątrz już jasno
< o mój boże jaka ona jest śliczna
< drobna brunetka w turkusowej, zwiewnej sukience pod kolor oczu
< odprowadzasz ją
< spotykacie