Wpis z mikrobloga

Zostawiła mnie dziewczyna i nie mogę sobie z tym poradzić.
Nie chodzi o to, że nie mam szans na znalezienie innej dziewczyny, bo jakaś inna już się przy mnie kręci.
Chodzi o to, że z tamtą dziewczyną było mi naprawdę dobrze.
Byłem już z kilkunastoma kobietami i tylko z tą jedną to było naprawdę to.
Mam poczucie, że nigdy już nie znajdę innej kobiety z którą bym tak naprawdę chciał być
#zwiazki
  • 25
@owsikalfred: no mi wcześniej nigdy.
Przeważnie to ja zostawiałem dziewczyny bo stwierdzałem, że to nie jest to.
Sam też byłem 2 razy zostawiony ale niezbyt to wtedy przeżywałem.
Tamta dziewczyna to nie były tylko cycki i cipka do ruchania, ona dla mnie była prawdziwym przyjacielem, jedynym jakiego miałem od szkoły.
Dziś minął miesiąc.
@aardwolf: Bo czasem w tym był problem, którego nie widziales.
Prędzej czy później przyjaźń się rozpadnie. Jeśli lączyło Was uczucie, to o tym nie zapomnicie. Urwanie wszystkich kontaktów to najlepsza rzecz. A jej niech się układa
@aardwolf: Bo pewnie chce sobie ułożyć życie i zapomnieć o Tobie. Ty tez powinieneś. Poznasz jeszcze kogoś, kto będzie zarówno dla Ciebie i dziewczyna i przyjaciółka.
Ale rozumiem, ja swojego chłopa traktuje jak przyjaciela, ostatnio mieliśmy problemy, to wyobrażenie sobie tego, ze może go nie być, było dla mnie nie do pomyślenia
Poznasz jeszcze kogoś, kto będzie zarówno dla Ciebie i dziewczyna i przyjaciółka.


@Reaamu: problem w tym, że nie ma na to szans, tak jak przez wiele lat przed nią nie poznałem żadnej która by była.
@aardwolf: Pomysł sobie, ze rozwalają się zwiazki, które trwają latami. To może po prostu nie było to i musiała się to zakończyć, tak jak się zakończyło. Ale naprawdę jie wychodź z podejściem, że nigdy nie uda Ci się znaleźć kobiety, do której poczujesz, że to ta. Że bedzię Twoja partnerka i przyjaciółka
@aardwolf: Ale ona najwidoczniej nie, więc yo nie była ona. Między Wami mogło być wielkie Bum, miłość od pierwszego wejrzenia. Ale yo zostało tylko z Twojej strony. Myśląc cały czas o niej, nic nie wskórasz.