Wpis z mikrobloga

Drogie Przegrywy, na co ja ostatnio trafiłem to nie uwierzycie. Powstaje film na podstawie książki "365 dni" która już sama w sobie była tak jak kilka innych pozycji dowodem na głupotę i pustotę większości kobiet w naszym społeczeństwie. To jest polski Grey a właściwie to Grey do kwadratu, fabuły jest tam jeszcze mniej bohaterowie są jeszcze głupsi a chad ma jeszcze większy interes i grubszy portfel. I nieistotne jest to że gościu jest mafiozem, że porwał główną bohaterkę i groził śmiercią rodziców. Laura po chyba trzech dniach ochoczo wskoczyła mu do łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakby facet był przegrywem to już nie byłoby tak różowo i wtedy to byłby thriller a nie namiętny erotyk ( ͡° ͜ʖ ͡°).Przechodząc do sedna, wychodzi film na podstawie tego czegoś i pod zwiastunem oprócz polskich komentarzy można zobaczyć masę tych obcojęzycznych najwięcej hiszpańskich i angielskich, które błagają o światową premierę tego filmu. Jest to komiczne ale z drugiej strony w cholerę smutne. Wychodzi na to że lepiej unikać nie tylko p0lek ale w ogóle większości europejskich kobiet bo nie różnią się niczym jeśli chodzi o podejście do facetów. Trzeba uciec moi drodzy ale nie za Odrę i Bug tylko za Ural, do Azji bo wychodzi na to że jedynie tam kobiety nie są tak puste i macie szansę znaleźć swoją szarą myszkę, bo tutaj to nie ma nawet sensu próbować. A najlepiej to w ogóle dać sobie spokój z kobietami i zająć się czymś dla samego siebie a nie dla osoby która z dużą dozą prawdopodobieństwa i tak cię zostawi chyba że jesteś Włoskim chadem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#przegryw ##!$%@? #logikarozowychpaskow #p0lka #365dni

  • 20
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Z twojej wypowiedzi wynika że 99% kobiet jest szpetna xd. A tak na serio trafienie na taką wybitnie piękną dziewczynę jest bardzo rzadkie no i zawsze jeżeli cię odrzuciła można spróbować i porównać z innymi spoza tego jednego procenta. Sęk w tym że przegrywów nie chce większość kobiet dlatego jak wszystkie kobiety z którymi się zetknąłeś cię odrzuciły to wtedy zaczynasz dorabiać sobie ideologię do tego odrzucenia, gdyby odrzucenie było
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Właśnie nie, ten jeden procent to te wybitnie wyglądające dziewczyny. Poza tym miłość może mocno wypaczyć postrzeganie danej osoby na zasadzie że nawet jak nie jest modelką to i tak nie ma to dla ciebie większego znaczenia. No i jak taka dziewczyna w której sie zakochałeś cię odrzuci to za pierwszym razem raczej to przyjmiesz ale jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzać to w końcu przyjmiesz redpill albo pogrążysz się
@LambertThePrzegryw:

nawet jak nie jest modelką to i tak nie ma to dla ciebie większego znaczenia.


Bo będzie mieć znaczenie za dwa, trzy lata jak już zostanie ci przyzwyczajenie a nie motylki w brzuchu a w pobliżu znajdzie się znacznie ładniejsza od twojej dziewczyny, koleżanka Wiktoria.

Problem w tym, że przegrywy zagaduja tylko do tych które są powyżej 8/10 i dziwią się że są przez nie odrzucani.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Poza tym ja wychodzę z założenia że nawet jak masz niezbyt urodziwy ryj ale masz spoko gadkę i jesteś ciekawym człowiekiem to nie widzę powodu dla którego nie mógłbyś się związać z taką 8/10 jeżeli serio ją kochasz i jeżeli ci na niej zależy. No ale też musi mieć coś w głowie i nie patrzeć tylko na wygląd, też musi coś do ciebie poczuć. Chad jest spoko ale na związek
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Poza tym nie wiem jak ty ale ja jakbym wszedł w związek i ten związek trwałby już jakiś czas (no i byłoby mi w nim dobrze, dogadywałbym się z tą moją szarą myszką) to nawet jakby to pierwotne zauroczenie przygasło to nie odwracałbym się za innymi kobietami bo jestem w związku z kochającą dziewczyną i to się liczy. Jak się z kimś zżyjesz to wygląd odchodzi na jeszcze dalszy plan.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: I tak i nie. Rozumiem że jest coś takiego jak przegryw i współczuję tym ludziom ale oni opacznie to rozumieją na czym właściwie polega ich przegryw. Jeżeli masz szpetny ryj to musisz przede wszystkim zainwestować w samorozwój (typu jakieś pasje, nie wiem zainteresuj się sztuką, filozofią, nauką, zdobądź praktyczną wiedzę, zmień pracę na lepszą i nie użalaj się wiecznie nad sobą) stań się ciekawym człowiekiem. A potem szukaj i nie