Wpis z mikrobloga

@dulux23: jao Felixem grałem na początku długo i niedawno robiąc tokeny i gość jest świetny, wiadomo że w dobie toty to jego złota karta nikt nie będzie grał - jego karta jak na screenie to chyba z 3mln by kosztowała.
  • Odpowiedz
@dulux23: Gracze mają tyle coinsów, że te karty będą mega drogie. Wszystkie będą dokokszone i większość będzie kosztowała +500k, te najlepsze jak Felix (prawdopodobne, że będzie, bo w prawdziwej piłce Future stars) będzie kosztował z 2-3kk. Liczę na jakiegoś dobrego, grywalnego francuskiego PS. W tamtym roku był Saint Maximin w sbc i był zajebisty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojtini1996 Ja też liczę na jakiegoś PS, są duże braki w tym roku na tej pozycji. Zagrałbym czymś nietypowym, bo cały czas te same karty.

@kemawir123 Ale było wtedy zaskoczenie jak zaraz po TOTY się pojawił taki event, kompletnie z dupy
  • Odpowiedz
@dulux23: Imo jest tylko jedna bardzo grywalna karta na PS - Dembele. Messi spoko, ale bardziej na CAM i jak dla mnie to ma słabe pracowitości, ewentualnie jeszcze ikony Garrincha i Best. O ile ten pierwszy czasami pojawia się w składach przeciwników to Besta chyba jeszcze nie spotkałem. Z lewej strony jest kilku topowych, ale z prawej prawie żadnego.

Ja śmigałem tym Maximinem i lepiej mi się nim grało niz Mbappe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wojtini1996 Pamiętam jak wychowałeś tego Maximina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba nawet po TOTSach nim grałeś. Rok temu Mbappe też nie był używany głównie na N, tylko bardziej na skrzydle właśnie

W tej fifie też EA zmieniło swoje podejście do SBC. Już nie pojawiają się bardzo dobre karty za śmieszną cenę (np. Ibra FB), które potem są w co drugim składzie
  • Odpowiedz
@dulux23: Mnie się podobał ten event właśnie jako urozmaicenie do ciagle przewijających się tych samych kart. Mam nadzieje ze podołają z dobrymi wyborami w tym roku.
  • Odpowiedz