Wpis z mikrobloga

@applicattura: gierka bardzo spoko, ale mireczku strasznie duzo reklam (opcjonalnych oczywiscie). Nie udalo mi sie chyba prowadzic rozgyrwki przez dluzej niz minute zeby nie miec okazji odpalic niewyłączalnej reklamy na minimum 30 sekund :(
  • Odpowiedz
@unster: Gra jest oparta o te opcjonalne reklamy, ale jest też taka przerywająca rozgrywke co dwie minuty ale ona powinna być krótka. Chodzi Ci o nią właśnie, czy o te okazje w których proponuję odpalenie reklamy za jakiś profit?
  • Odpowiedz
@applicattura: o te drugie. Te reklamy co 2 minuty to spoko, bo rozumiem że fajnie być wynagrodzonym za swoją pracę ;) No może nie 2, może 5, ale jednak ;)

Natomiast te opcjonalne pojawiają się praktycznie BEZ PRZERWY i jeśli bym chciał korzystać ze wszystkich benefitów bym nie robił nic innego niż oglądał reklamy haha Myślę, że lepszym dla gry będzie lepszy bonus, ale rzadziej.
  • Odpowiedz
@applicattura: Moja opinia jest taka: #!$%@? reklam od metra, nie czuję zachęty do grania, a już jestem obsypany reklamami. Będąc na twoim miejscu starałbym się bardziej "nakręcić" gracza, który widząc tych reklam mniej obejrzy ich więcej bo wciągnie się w grę. Można np. dać za darmo przez pewien czas nagrody pomnożone bez oglądania reklam, podkreślając, że jest to podkręcone. Ponadto, jako gracz, to ja chcę być ten chytry, który zamiast zarabiać
  • Odpowiedz
@unster: Na ten moment będzie ciężko mi ten balans zmienić, bo to prawda że gdzie można to dodałem opcję potrojenia zysków. Można grać bez tego, porównywałem się z innymi grami chyba gdzieś po środku jestem. Czyli nie aż taki greedy, ale też nie filantrop :D

Myślałem, że bardziej ta zmuszająca będzie męczyć. Na ten moment zostawię tak jak jest, poobserwuję statystyki/opinie graczy i będę balansował wtedy :)
  • Odpowiedz
@volski_: Tak jak napisałem wyżej, poczekam jeszcze chwilę na wstępne wyniki, a później potestuję obniżenie tej częstotliwości. Wiesz jak to jest jak się ma inny punkt widzenia twórcy, a gracza :D Niemniej jednak biorę pod uwagę Wasze zdanie i warto potestować różne opcje. @unster @volski_ a jak reagujecie na bannery w grach, w sensie stała reklama na górze ekranu?
  • Odpowiedz
Czyli nie aż taki greedy, ale też nie filantrop


@applicattura: Mireckzu, na początek - gierka mi się bardzo podoba ALE z racji że mam trochę klikanek na sesjiki na-kiblowe, to muszę Ci powiedzieć że ilość tych reklam opcjonalnych jest ZAJEBISCIE duza xD
  • Odpowiedz
@unster: nie było pytania xDDD
W ogóle nie wiem czy coś nie jest spieprzone z tą reklamą pomiędzy walkami, potrafi się zapętlić odpalanie :o Będę dzisiaj próbował to updatować i naprawić :/
  • Odpowiedz
@applicattura: zgadzam się z kolegą volskim - jak raz na jakiś czas dostanę opcję jakiegos mega bonusu za reklame, to bede az dupe sciskal zeby sie ta reklama w koncu pojawila bo chce kliknac

a teraz jestem zawalony nimi po pachy i zeby w koncu pograc a nie ogladac to sobie odpuszczam te bonusy, takze efekt odwrotny do zamierzonego
  • Odpowiedz