Wpis z mikrobloga

Szukam szalenie produktu który kupiłem rok temu w Edece pod tytułem „WEIHWASSER” co dosłownie dla Polaków i Niemców znaczy „woda święcona” nam ten drink tak strasznie zasmakował, że wykupiliśmy wszystkie butelki z Edeki, później pytaliśmy się w Aldi i Netto czy mają WEIHWASSER ale każdy śmiał się, że chcemy kupić wodę swięconą.
Teraz bez #heheszki czy da się się jeescze kupić produkt który był dostępny w Edeka pod nazwą WEIHWASSER co oznacza „WODA SWIĘCONA”? To był napój bez alkoholowy dostępny w 0,2butelkach, raz na półce stał taki napój, kupiłem go, tak nam zasmakował, że jeszcze tego samego dnia wieczorem leciałem do Edeki aby kupić z 20 sztuk, ale niestety było już tylko 9 butelek.
Wiec kupiłem wszyskie, a na drugi dzień pytaliśmy się ekspedientki gdzie podział się nasz napój, ona sprawdziła (bo kod kreskowy był nadal na pustej pułce) i stwierdziła, że za tydzień będzie kolejna dostawa, ja chodziłem codziennie po pracy do edeki i zawsze mówiono mi, że za tydzień, raz jak poszedłem z ex-kobietą aby kupić swięconą wodę, to w netto wyśmiali nas, że takie rzeczy są dostępne tylko w kościele, CO ZA #!$%@?, chciałbym najlepiej tę butlekę z edeki jej pokazać..... to był taki przepyszny napój, że ja i moja ex się zakochaliśmy w nim, ale jakoś nikt nie produkuje go więcej. :(

#weihwasser #edeka
  • 73
@aptitude: To nie było w #!$%@? jakie tani produkt, e edece za butleke płaciłem z 3€
Za napój bezalkoholowy 3€ płaciłem bardzo chętnie. Bo liczył się smak, nie mam pojęcia co się stało z tą firmą, bo prudokowqli zajebisty produkt
@shakerrti1: Hessen jest jak polska, taki zwykły Bundesland ale po przeprowadzeniu się do Bayern, od razy poczułem się jak w rodzinie, od razu milion sąsiadów, nawet jak się dowiedział, ze studiowałem informatykę to mi opowiada o swoich przygodach z windowsem etc