Wpis z mikrobloga

@breathnoir: #!$%@? laska sama ma prawie metr osiemdziesiąt i ma prawo chcieć kogoś wyższego od siebie - to tak jak wy nie chcecie ulanych lasek, bez zębów, jarających szlugi itd. ale no każda laska która śmie śmieć jakiekolwiek wymaganie to już p0lka. Fakt, powinna lecieć na każdego przegrywa który do niej napisze, nie wolno mieć swojego typu mężczyzny, powtarzam, nie wolno.
Tylko tu kompletnie już nie chodzi o ten wzrost, niech sobie wymaga - ma prawo, zwłaszcza jak na co dzień poluje z łukiem i dwoma wilkami przy boku. Niech nawet wymaga zarobków 50k+ i tego żebyś układał kostkę rubika poniżej 1 minuty, bo ona lubi "sprawne ręce". JEJ KUFA PRAWO

Zwróćcie uwagę na inną rzecz. Ona nie pisze o sobie kompletnie nic poza wzrostem; jaka jest, co lubi, co jada i czego
@Kowixx: @arteria: 120cm - kobieta musi miec więcej. Ps. Naprawde choćbym nie wiem jak bylas sympatyczna, jeśli nie będziesz miec minimum 90F zostaniemy co najwyżej kumplami. Ps2. Nie, nie bedziesz ta jedyna, która zmieni moje podejście w tym temacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MostlyRenegade: ja też xd no ale niektórzy są chamscy, mają #!$%@? system wartości, gardzą kobietami i nikt ich nie chce, więc często zasłaniają się tym, że to na pewno wina wzrostu.
Ja kiedyś miałam takie spotkanie z typem stąd wlasnie, tak się żalił, że ojej jestem niski i nikt mnie nie chce. Akurat był z mojego miasta więc mówię dawaj na piwo, na pewno nie jest tak źle. Ze wzrostem nie