Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocnazjawa: a jak youtube? Da się coś odpalić żeby nie cięło? Masz 2gb ramu?

@rybsonk: ktoś sobie przypomniał że miał go w szafie przez kilka lat. A że @maniok klika w te kompiutery to i tego rzęcha doprowadzi do użytecznego stanu
  • Odpowiedz
atom 1.6GHz

ram 1GB


@maniok: Na tym #!$%@? nic nie pójdzie dobrze xD Mam podobnego potwora Acera, chociaż chyba 2GB RAM. Chyba, że chcesz zainstalować tylko przeglądarkę na czystym systemie to spoko, ujdzie. Przypominam, że nie bez powodu te badziewia wychodziły z Windows 7 Starter, który ledwo dyszał po odpaleniu trzech aplikacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: nigdy nie zrozumiem skad w ludziach nagla nostalgia za starymi wersjami systemow, ktore sa duzo wolniejsze, zawodniejsze, mniej bezpieczne i zwyczajnie gorsze. Najpierw plakali, ze XP zastapilo 98SE, ktore bylo przeciez doskonale, potem gdy wyszedl windows 7 okazalo sie ze to jednak XP bylo doskonale, a teraz, gdy windows10 oferuje maksimum korzysci, tym doskonalym jest windows 7.
Poczekac chyba trzeba piec lat, az wyjdzie windows 11, zeby ludzie zaczeli zachwycac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielinski998: Minimum 8GB RAM albo dysk SSD by szybko mógł zarządzać plikiem wymiany.
Ja w starym komputerze kupiłem 8GB RAMu DDR2 z Chin za 60 zł, i śmiga na nim Windows 10.
Dyski SSD 0,5 TB chodzą po 200 zł na Allegro, ale nie widzę konieczności wymiany, bo nie trzymam na nim zdjęć 10 MPx.
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem skad w ludziach nagla nostalgia za starymi wersjami systemow


@dzikireks: Mam na laptopie Windowsa 8.1, mimo że bardzo chciałem mieć 10 i wiele godzin walczyłem, żeby niektóre rzeczy mi na nim zadziałały, które na 8.1 działają bez problemu. Mam dwie karty graficzne i w 8.1 przełączanie między nimi działa bezbłędnie. Na 10-tce co bym nie zrobił, to wiele gier nie widziało drugiej (mocniejszej) karty graficznej. Próbowałem wszystkich możliwych
  • Odpowiedz
@mbwwr: Jak masz radeona to są sterowniki "Catalyst UnifL Driver". Może za nowe sterowniki wgrałem, bo nie było już opcji przełączania w Win10. W laptopie Sony mam mechaniczny przełącznik od karty który już nie działa (stary dysk padł) a te sterowniki umożliwiły włączenie drugiej karty w Win7 i Win8.1. Jak Geforce to w opcjach sterowników się dodaje daną aplikację żeby zawsze używana była dedykowana lub też integra, czasem może nie wykrywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nocnazjawa: na win 8.1 działa całkiem sprawnie. Ustawiłem w Firefoxie odtwarzanie w HTML5 i nawet płynnie odtwarza. Jak się classic shella ustawi to nawet da się z tego korzystać
  • Odpowiedz