Wpis z mikrobloga

Wybory parlamentalne w Irlandii (2020)

Data wyborów powszechnych w Irlandii została wyznaczona na sobotę 8 Lutego.

Są to pierwsze wybory parlamentarne od 1918 roku, które odbędą się w sobotę.

Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do wielkich zmian, ale wszyscy są ciekawi jaki wynik osiągną Zieloni, po tym jak na nowo odzyskali sympatie społeczeństwa w wyborach lokalnych i europejskich.

https://www.facebook.com/Mikroblog-z-Dublina-2072842982934470/

#irlandia #europa #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_Iklo75oK36CGLrrl9tb8fMxenx4J6xXX.jpg
  • 7
Wybory parlamentalne w Irlandii (2020)


@hrabiaeryk: Kraj w którym na czele rządu stoi homoseksualista i jednocześnie jest szefem partii chadeckiej. Już bardziej nie można tego kraju upokorzyć.

Jeszcze im została do zmiany preambuła konstytucji bo chyba jej te lewaki nie znają i zapomnieli. A co tam pisze? Sami sprawdźcie.
@hrabiaeryk: Ja mieszkam w Hrabstwie Donegal i tu życie inaczej jak w Dublinach wygląda. Polskie media srają, że KK zdechł w Irlandii i stawiają to jako rozwój nowoczesnej cywilizacji.
Tylko w tym donegalskim zaścianku i tak jest we większości powiatowej Irlandii, dobra...z mojej ulicy wszystkie dzieci idą na 1 Komunię, większość szkół jest katolicka pod zarządem KK i to są dobre szkoły. Działalność pozaszkolna prowadzona przez KK jest bardzo szeroka i
co nie zmienia faktu ze jestes swoistym hipokrytom. Z ciekawosci- czy sym ma chrzest za soba?


Uczysz mnie bycia Polakiem? Jak wygląda twoja wypowiedź? Nawet zdanie piszesz z małej litery!

Jestem ochrzczony, bierzmowany i po ślubie kościelnym. Moje dzieci nauczyły się wiary w szkole bo zapisałem je do katolickiej szkoły co jest standardem w Irlandii i o czym polskie media nie piszą, tylko upadek wiary.

Nie mam nic przeciw i za, jestem