Wpis z mikrobloga

Kto jeździ MAN-em, ten zna doskonale ten kawałek plastiku. To dolny narożnik zderzaka. O tyle wdzięczna część, że łatwa w montażu i tania, a uderzenie w to miejsce nie powoduje kosztownych napraw lub wymiany całego zderzaka.

Siedzę sobie przy robocie i nagle na na maila przychodzi faktura z Opoltransu. Zaglądam, a tam owiewka zderzaka kupiona dzisiaj w Jeleniej Górze. Zadzwoniłem do kierowcy, który tam jest i zapytałem czy to on kupował. Powiedział, że on, bo ułamał to wczoraj, ale nie chciał mi tym niepotrzebnie zawracać głowy, więc kupił ją i zamontował, bo skoro on zniszczył, to on naprawia. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło. Ludzi z zasadami zawsze się szanuje.
#pracbaza #bekaztransa #zycietruckera
JudzinStouner - Kto jeździ MAN-em, ten zna doskonale ten kawałek plastiku. To dolny n...

źródło: comment_C4KR2nhEpAKN6ogeKAnB3mDilcq0owOn.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GienekZFabrykiOkienek: kolego, bierzesz chyba za tą godzinę zbyt mało lub jesteś zakompleksiony, bo sam o tym wspomniałeś niepytany:)

Takie kwoty nie robią na mnie żadnego wrazenia A nigdy o tym nie musiałem komuś opowiadać:) I ile zarabiam.

A pozatym, jakby popatrzeć na proporcje. To kierowca dostaje większy procent wypracowanego przez siebie zysku od Ciebie. Więc teoretycznie jest wartosciowszym pracownikiem:)
  • Odpowiedz