Wpis z mikrobloga

#uk #kuchnia

Ale dziś kuchenne rewolucje moim w biurze w Anglii zrobiłem xD Jestem jedynym polakiem tutaj, więc dla mnie to nic nadzwyczajnego... ale do rzeczy.

Zapomniałem wczoraj przygotować sobie obiadu na dziś, więc wziąłem zupę w puszce i ryż do mikrofalówki, po czym połączyłem oba.
Po chwili przyszedł do kuchni kierownik, spojarzał wielkimi oczami na moją zupę, spojrzał na mnie, znowu na zupę i zdumiony powiedział 'o #!$%@?, to jest genialne'. Chwilę później dwaj koledzy przechodząc rzucili okiem na to co jadłem i znowu 'O #!$%@? zupa z ryżem? W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby zupę z ryżem połączyć? Ale to jest proste i genialne'.

Teraz całe biuro gada o mojej zupie z ryżem, kilka osób do mnie przyszło i powiedzieli, że dobrze to wymyśliłem, bo im by nie przyszło do głowy, żeby ryż z zupą połączyć xD
Jedna koleżanka pożyczyła od kolegi torebkę ryżu i idzie go dodać do swojej zupy, a inni zarzekają, że muszą zrobić to samo xD
t.....r - #uk #kuchnia 

Ale dziś kuchenne rewolucje moim w biurze w Anglii zrobiłe...

źródło: comment_XPkOcaadHVGStp9CT7GlGATnEvnY8bQe.jpg

Pobierz
  • 106
@tytanowy_kalafior: standard w uk ( ͡° ͜ʖ ͡°) - wbij jajka do miski i wrzuć do mikrofalówki, a potem wrzuc to na tosty i całe biuro oszaleje, że tak można a nie trzeba isć do Greggsa. Nasyp kawy sypanej a nie rozpuszczalnej do kubka to jakbyś przywiózł przyprawy z Indii.

(Kiedyś wziąłem do miski wrzuciłem udka z kurczaka i do mikrofalówki na kilkadziesiąt minut to jakbyś miał