Wpis z mikrobloga

@dupa_karuzela:
Witam serdecznie. Jest to zarazem mój pierwszy i ostatni post jaki poczyniłam. Nie jestem zainteresowana czynną aktywnością na wykopie z powodu lenistwa. Wpis jest moją refleksją nad marnoscia zycia ludzkiego spowodowaną brakiem atrakcyjnosci. Przyznam ze przez ostatnie 5 miesiecy czytania tagu #przegryw moja swiadomosc na ten temat znacznie sie poszerzyla. Uwazam ze dla osób nieatrakcyjnych jest to trudna i zarazem mocno skondensowana informacja do strawienia, iz twoja ranga w społeczeństwie drastycznie spada kiedy jestes krotko mowiac brzydki. Sama kiedys myslalam ze przeciez wyglad da sie poprawic ale na wlasnym przykladzie widze ze zmiana pewnych cech fizycznych to walka z wiatrakami. Niezmiernie ubolewam nad losem wszystkich osob ktore czuja sie jak wiezniowe we wlasnym sacrum. Sama jestem dziewczyna nieatrakcyjna i od wczesnych lat dzieciństwa nie akceptowalam tego jak wygladam. Z biegiem lat niestety wyglad sie nie poprawil. Zawsze trzymalam sie z boku bo wstydzilam sie swojego wyglądu. Bardzo zazdroscilam koleżankom tego ze sa kobiece. Nie będę opisywac swojego wizerunku szkoda tej paplaniny. Niestety wbrew powszechnie panujacej opinii iz kazda potwora (kobieta-potwora) znajdzie amatora musze zaprzeczyc. Pamietam, ze bylam jedyna dziewczyna ktora nie miala partnera na studniówkę. Ilosc uwagi jaką otrzymywalam od chlopakow byla i nadal jest zerowa. Jest to przepasc ogromnie druzgocąca w porównaniu z moimi rowiesniczkami. Cóż ma począć czlowiek w takiej sytuacji ? Osobiście jestem wielką orędowniczką akceptacji cierpienia z tego wynikajacego uwazam ze jest to znacznie lepsze niz zaklamanie rzeczywistosci i ponizanie sie przed innymi. Szkoda tylko ze nie mozna przyspieszyc troche zycia. Bo mam dojrzałość 50latki w ciele 20latki i brak jakichkolwiek połączeń z rowiesnikami. Ponad to nie uwazam, ze bycie niepociągającym dla płcj przeciwnej powinno byc przesłanką do popelniania samobojstw i niszczenia siebie. Wierze w to ze kazdy czlowiek ma duszę i postrzegam zycie jako doswiadczenie dla duszy bycia w danym ciele. Byc moze w tym wcieleniu mam ja jak i wy do przepracowania taki schemat i od tego fatum ucieczki nie ma. Naprawdę trudno się odnaleźć w tej plątaninie. Niech was trud wielki błogosławi !
  • 27
myślę, że to raczej wygląda inaczej... Aby wyjść z inicjatywą trzeba mieć odrobinę pewności siebie... Tu mogło jej nie być


@ovation: No dobra, ale nie oszukujmy sie znalazłaby na pewno kogoś, nawet jakiegoś przegrywa z tagu ale sama ma pewnie wymagania z dupy odnośnie wyglądu itd.

Nigdy nie uwierze w coś takiego że różowa nie ma szans na niebieskiego, to działa tylko w jedną stronę.
@dupa_karuzela: @George_Constanza: @ovation: ciekawy wpis i ja tez nie wierze ze moze byc az tak zle, dupa wydaje sie byc oczytana laska i dosyc inteligentna i to moze byc problemem, po prostu goscie lapiacy sie za brzydkie dziewczyny raczej nie sa inteligentni :D i zeby bylo cokolwiek do ruchania, wydaje mi sie ze na takie cos nie idziesz i dlatego jestes sama. u mnie w rodzinnym miescie jest taka