Wpis z mikrobloga

@moja_Pani garaż jest, ale nie na to auto; w planach mam przerobienie jednego z budynków, żeby dało się tam wstawić samochód (ale i tak pewnie nie będzie mi się chciało tego robić xD)
@pawelus6: @kamok: No i widzicie, miałem z 6 murskich i jest z tym piachem dokładnie tak jak piszą niektórzy - dwie szyby porysowane w #!$%@?. Nawet się cieszyłem jak mi jebnął kamień i mogłem ostatnio wymienić szybę, bo była ubezpieczona, za free, bo już gówno było widać przez te rysy. Murska taka fajna, nie rysuje i zbiera świetnie. No zbiera, ale każda drobina co wpadnie pod ten mosiądz zostanie Ci
@dafto: jakość tego jest żałosna. W serwisie jestem średnio co tydzień - dwa. Z szefem i jego zastępcą jestem już na "ty". Dzisiaj jadę na wymianę amortyzatora przy 40kkm przebiegu. To już druga, pierwszy padł przy 35kkm. W kółko coś nowego, jak nie usterka, to akcja serwisowa. Kondon nie samochód.
dzięki, przymierzałem się do kupna


@dafto: serdecznie odradzam. Wziąłem go, bo wcześniej miałem chwilę MK3.5, w salonie przejechałem się trochę MK4 i jedno na co zwróciłem uwagę to słabe plastiki miejscami - ale z tym się da żyć, więc zamówiłem. Przejechałem z tysiąc km i się zaczęło.
@Tran_z_rekina: Spoko, ja używam w dwóch samochodach, po 2 sezonach mogę się pozytywnie wypowiedzieć, nie zauważyłem rys, a usuwanie lodu idzie jej o wiele sprawniej od plastikowej, która po paru użyciach robi się nierówna i nie przylega idealnie do szyby. Jeśli chodzi o odmrażacze to próbowałem różnych i generalnie nie polecam, ok może i radziły sobie szybko z lodem, ale przy dużym mrozie ponownie zamarzały i mazały szybę.