Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda żeby leżała w szafie. Wykonana jest ze srebra. Jak zwykle wybiorę wygranego/wygraną spośród plusujących. Jutro o 21 zrobię losowanie.

Mam nadzieję, że sprawi komuś przyjemność (ʘʘ)

Dodaję z telefonu, nie wiem czemu wykop obraca zdjęcie i jak temu zapobiec (obrócenie w przeciwną nie działa).
SkrytyZolw - Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda że...

źródło: comment_pWDTBI5jTA6UgUIA8JjVgt1llMTk1gnE.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@anonim1133: Od dawna mówię, że nie wiem czemu mam bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, ja się z takimi tekstami spotykam na każdym kroku. Każdy wie lepiej co w mojej głowie siedzi. Zatem przepraszam za swoją reakcję. Ja już z marszu reaguje na to agresywnie.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Uwierz mi, nie jesteś pierwszym, który zwraca na to uwagę xDD Łapię się na każdą pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że nie, na pewno jest prawdziwy wobec wielu kobiet. Ale ja akurat swoją pewność siebie mam :D
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: a co z życiem się żegnasz ;) Takiego subtelnego łańcuszka nawet nie założysz srebrnego w dodatku..:)
Na to aby nie obracało fotek na wypoku jest sposób wchodzisz w edycję telefonu dajesz rozmiar 3:2 i lekko jakby cały obraz przybliżasz zapisujesz i już jest odwrócone, udowodnię Ci to..
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: ok, ale w jakim kontekście pytasz, bo to że o założenie łańcuszka Ci chodziło to wiem tylko nie wiem co chcesz przez to powiedzieć, no i się zagmatwało, a może ja zagmatwałem..( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: To przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis, właśnie ze zdziwieniem zapytałem że dlaczego takiego drobnego nawet łańcuszka nie chcesz nosić, masz więcej, czy po prostu nie lubisz, nie możesz..Teraz chyba jasne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz