Wpis z mikrobloga

#1000diablorunow #diablo

54/1000

Garść myśli na dzień dobry.
Granie w Diablo 2 na singlu jest dużo, dużo trudniejsze niż na battle necie. Dlaczego? Po pierwsze, na battle necie, jeśli jesteś leniwy, możesz zamówić właściwie wszystko - levelowanie postaci, przedmioty, runy, słowa runiczne, pochodnie, annihilusy. Za parę złotych. Na singlu pozostaje levelowanie w znoju samemu, bez botów, niekończące się trzepanie hrabiny i Baala, nigdy nie wiedząc, czy za rogiem nie czają się Dark Souls, które w jedną sekundę zmiotą cię z planszy.

High runki - powyżej ist - to już w ogóle komedia. Oczywiście, Hrabina wyrzuca runki do Ist, więc można biegać do niej raz po razie, tysiące podejść. Póki co wydaje mi się, że miałem wiele szczęścia. Przez wiele lat grania na battle necie nigdy nie znalazłem high runki, ani chyba nawet ista, może co najwyżej mal. Na singlu, póki co, znalazłem Mal 3-4 razy, i 2-3 razy Ist, co jest dla mnie naprawdę osiągnięciem, ponieważ mogłem sklepać z tego HOTO, które stało się prawdziwym game changerem.

Niemniej oczywistym jest, że nigdy nie będę miał annihilusa. Ani prawdopodobnie nawet Pochodni, bo póki co nie wyobrażam sobie samotnego robienia Uber Tristram. Nawet jakaś lepsza broń dla merca i zestaw Tal Rasha wydają się dalekie jak księżyc.
Karkasonne - #1000diablorunow #diablo

54/1000

Garść myśli na dzień dobry.
Gran...

źródło: comment_WJLBorlWGq0Axc7yHVH5IEIykxo7cjts.jpg

Pobierz
  • 11
Granie na modach odbiera urok grania w diabełka na singlu. Każdy miał czarkę na magic find i od czasu do czasu wymienialiśmy się itemami, zeby zbudować postać do zawodów z kumplami. Wygrywał barb na IK ¯_(ツ)_/¯
@Karkasonne: Pisałem Ci przecież wczoraj o Plugy, zmienia tyle, że możesz robić słowa z battleneta i masz większą skrzynkę + masz możliwość robienia uberów. A jak sprzedasz na hellu soja to pojawi się Diablo Clone ;)
@Karkasonne: http://plugy.free.fr/en/index.html

Działa na patchu 1.13d, wiec wszystko jest, 1.14 tylko dzialanie zmienial, nic w grze:

Patch 1.14a (Diablo II)
No need to run in XP mode anymore, Windows 7, 8.1, and 10 compatibility complete
Mac installer and compatibility for 10.10 and 10.11 has arrived
First client run will migrate saved characters to avoid issues from Windows system admin changes
@Karkasonne jak chcesz polować na high runes poczytaj sobie o bazarze kurast (ofk na hell) otwierając odpowiednie skrzynki masz względne duże szanse na drop run do BER włącznie. Mój najlepszy drop to BER + IST z jednego boxa. Dodatkowo leci dużo gemów i talizmanów. Jeśli masz zacięcie to w parę dni możesz tam wyfarmic infi, o jakiś cta czy hoto nie wspominając bo to moment.
@Dix_: Prawdę mówiąc to robię to (i chyba masz na myśli dolne kurast a nie bazar) od jakiegoś czasu, myślę że tak z 1000 już zrobiłem spokojnie, poleciało LO, IST chyba, UM i kilka Lemów. Ostatnio udało mi się sklepać Ohm od Lemów począwszy:DD
@Karkasonne dokładnie :) człowiek nie gra to zapomina :p 1000 to nie jakaś zawrotna ilość ale wiadomo to kwestia farta. Tam i na cow hl najlatwiej o runki, tyle że kurst jest nudne do latania na dłuższą metę